Reklama
Reklama

Edyta Górniak miała romans z Adamem Sztabą! Mało kto wie o ich burzliwej przeszłości

Edyta Górniak uchodzi za spełnioną singielkę, a Adam Sztaba tworzy rodzinę u boku drugiej żony. Jednak zanim oboje odnaleźli szczęście, byli w związku, o którym mało kto dziś pamięta. Co ich ostatecznie poróżniło i dlaczego się rozstali?

Edyta Górniak (posłuchaj) i Adam Sztaba karierę rozpoczęli w latach 90. XX wieku. Ona — utalentowana piosenkarka, która podbiła serca słuchaczy podczas Eurowizji, on — młody kompozytor tworzący hity. W pewnym momencie ich drogi zawodowe się przecięły. Piosenkarka i producent muzyczny poznali się w 1997 roku podczas koncertu Jose Carrerasa w Teatrze Wielkim.

Reklama

Szybko połączyła ich wspólna pasja i podobne postrzeganie świata. Sztaba został kierownikiem muzycznym zespołu początkującej gwiazdy i tym samym spędzał dużo czasu z diwą.

Edytę Górniak i Adama Sztabę połączył gorący romans

Górniak i Sztaba wspólnie koncertowali, przygotowywali występy, a także spędzali ze sobą wolny czas. Razem na scenie i w życiu prywatnym. Tych dwoje połączył gorący romans, jednak ich relacja utrzymywana była w tajemnicy.

Piosenkarka i muzyk poczuli do siebie mięte. Związek trwał ponad rok, ale kryzys zniszczył łączącą ich relację. Spekulowano, że Sztaba coraz więcej czasu poświęca pracy, przez co dochodziło pomiędzy nim a Edytą do spięć i kłótni.

Piotr Krysiak w książce "Edyta Górniak bez cenzury" przyznał, że diwa bardzo przeżyła rozstanie z muzykiem. Aby o nim zapomnieć, oddała jego wszystkie rzeczy pozostawione w mieszkaniu potrzebującym.

Kompozytor i gwiazda później często pojawiali się na występach, jednak żadne z nich nie chciało komentować doniesień z przeszłości, wszakże każde z nich poszło swoją drogą.

Związki Adama Sztaby

Adam Sztaba następnie związał się z Dorotą Szelągowską. Kompozytor wspólnie z dekoratorką wnętrz wychowywał jej syna z pierwszego małżeństwa i przez lata cała trójka tworzyła rodzinę. Ślub miał być tylko dopełnieniem szczęścia, jednak stało się zupełnie inaczej. Dwa lata po weselu zdecydowali się na rozwód, a w wywiadach zapewniali, że ich drogi się rozeszły.

Po rozwodzie 47-latek znalazł szczęściu u boku Agnieszki Dranikowskiej. Para również zdecydowała się na zalegalizowanie relacji i szybko doczekali się syna, Leopolda.

Edyta Górniak nie miała szczęścia w miłości

Nieco mniej szczęścia do partnerów miała Edyta Górniak. W przeszłości randkowała z Robertem Janowskim, Dariuszem Kordkiem, Jeffreyem Kievitem, Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśko, Christopherem Neilem, Robertem Kozyrą, Paulem Wilsonem.

Poważny związek stworzyła z Dariuszem Krupą, z którym ma syna Allana. Ich relacja zakończyła się jednak w 2009 roku. Po rozwodzie spotykała się z prawnikiem Piotrem Schrammem, Williamem McKinneyem i Mateuszem Zalewskim.

Od kilku lat wiedzie szczęśliwe życie singielki.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Przeczytajcie również:

Allan Krupa nabija się z Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej rodziny. Szykuje się nowa wojna w polskim show-biznesie?

Edyta Górniak już nie ma sił do Allana. Liczy na pomoc ukochanej syna!

Edyta Górniak w gorzkich słowach wspomina byłych partnerów. Czy jeszcze kiedyś zaufa mężczyźnie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Adam Sztaba
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy