Reklama
Reklama

Edyta Golec poruszyła pół internetu. To był zwiastun kłopotów w małżeństwie?

Edyta Golec wraz z mężem Łukaszem i jego bratem bliźniakiem Pawłem zawojowali sceną w drugim dniu Polsat SuperHit Festiwal. Zaraz po zakończeniu show żona Golca ledwo poruszała się poza sceną. Choć była blisko męża, szybko po udzieleniu wywiadu media zaczęły insynuować o problemach w muzycznym małżeństwie. Przyglądając się bliżej sprawie, można zauważyć, że coraz rzadziej artystka pokazuje się z mężem na Instagramie. Będzie drama?

Edyta Golec poruszyła pół internetu

Edyta Golec wraz z Golec uOrkiestrą wystąpili na Polsat SuperHit Festiwal 2023 ze swoimi hitami w odmienionej wersji. Po zakończeniu koncertu muzycy udali się na ściankę, aby udzielić wywiadów i zrobić zdjęcia. To wtedy Edyta Golec oprócz tego, że ledwo mogła się poruszać, to w rozmowie z nami uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego małżeństwa.

Reklama

Edyta Golec dodała zdjęcie na którym brakuje męża

Od jakiegoś czasu Edyta Golec na swoim Instagramie dodaje wyłącznie własne zdjęcia: a to z sesji zdjęciowej, a to z wycieczki, albo klasyczne selfie. Jednak w ważnym dniu dla każdej mamy (a już zwłaszcza trójki dzieci) dodała zdjęcie bez męża.

"Odkąd jestem mamą, bardziej doceniam moją mamę, moje cabcie, prababcie i wszystkie moje przodkinie, które przekazywały życie dalej... Mamo, dziękuje ci za twoją miłość. I chociaż moje 'maluszki' wyrosły już z pieluszki to jednak ten okres macierzyństwa jest mi szczególnie bliski... Drogie mamy! Bądźmy spełnione i szczęśliwe" - napisała pod zdjęciem Edyta Golec na Instagramie.

Niestety, na tej wyjątkowej fotografii zabrakło jej męża, Łukasza Golca, co jest dość rzadkie. Ostatnimi czasy para dodawała wspólne zdjęcia z wycieczki do Watykanu, czy romantycznego wypadu nad morze. Tym razem na rodzinnej fotografii zabrakło drugiego rodzica. Być może to właśnie Łukasz Golec wykonał zdjęcie?

Edyta Golec zdradza kulisy małżeństwa. Są kłopoty w raju?

W rozmowie z Damianem Glinką podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie, Edyta Golec wyznała, że starają się nie wchodzi sobie w paradę i chronią prywatność: "Mąż ma swój świat, ja nie wchodzę w jego świat (...) Generalnie jak jesteśmy poza trasą, każdy pracuje w swoim biurze. Nie wchodzimy do siebie (...) Są dziedziny, gdzie sobie po prostu nie wchodzimy i myślę, że to i dla niego i dla mnie jest fajne, bo mamy ten czas, żeby zdystansować się do siebie i do tego co robimy na co dzień" - wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Zobacz też:

Plotki o dzieciach Golców to jednak prawda. Huczało od pewnego czasu, a teraz taka nowina

Kulisy małżeństwa Edyty i Łukasza Golców wyszły na jaw. "Nie wchodzimy do siebie" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Golec z żoną na niepublikowanym dotąd zdjęciu. Nostalgiczna pamiątka powstała w ważnym miejscu!

Mąż nie ma cierpliwości do Edyty Golec. Postanowiła poszukać pomocy u innych!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Golec | Łukasz Golec | Golec uOrkiestra
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy