Reklama
Reklama

Romantyczny wypad Edyty i Łukasza Golców nad morze. Miłosne kadry trafiły do sieci!

Edyta i Łukasz Golcowie są małżeństwem od dwudziestu trzech lat, ale patrząc na nich, można by pomyśleć, że dopiero co się w sobie zakochali. Dowodzą tego najnowsze kadry z pobytu nad morzem. Miłość aż kipi!

W show-biznesie małżeństwa z kilkunastoletnim stażem to rzadkość. Wiele par, które deklarowały swoją miłość na okładkach poczytnych czasopism, później rozstaje się, nierzadko w atmosferze skandalu. Nieraz byliśmy także świadkami przetasowań, gdzie jakaś gwiazda wiązała się z partnerem czy partnerką innej osoby znanej. Wystarczy wymienić choćby Antka Królikowskiego, który był w związku m.in. z Laurą Breszką, Julią Wieniawą, Kasią Sawczuk i Joanną Opozdą. Wieniawa z kolei po nim weszła w związek z Baronem, który był też łączony z Opozdą, a obecnie jest partnerem Sandry Kubickiej.

Reklama

Edyta i Łukasz Golcowie wciąż zakochani

Edyta i Łukasz Golcowie na szczęście należą do chlubnych wyjątków. Para jest ze sobą nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Ich ślub odbył się w 2000 roku, doczekali się też dwojga dzieci - syna Bartłomieja i córki Antoniny.

Oboje deklarują przywiązanie do rodzinnych tradycji i wartości i niezmiennie podkreślają, że choć zdarza im się kłócić, to emocje szybko opadają, a ich uczucia względem siebie są niezmienne.

Tego też dowodzą najnowsze kadry znad morza, które Edyta Golec zamieściła na swoim profilu na Instagramie, opatrując go opisem: "Bo w życiu najważniejszy jest balans. Jest czas na pracę, odpoczynek, relacje i rozwój".

Romantyczny wypad Edyty i Łukasza Golców nad morze

Na filmiku widzimy parę spacerującą po plaży. Zakochani trzymają się za ręce, obdarzają się czułymi spojrzeniami, podskakują, a w pewnym momencie Paweł Golec unosi swoją żonę. Gdyby ktoś ich nie znał, mógłby pomyśleć, że dopiero co się w sobie zakochali! Jak widać, w odpowiednio pielęgnowanych związkach wcale nie musi dominować rutyna.

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, także od osób znanych. Zachwyt czułościami Edyty i Pawła Golców wyraziły m.in. Paulina Krupińska i Ida Nowakowska, które również trwają w stałych związkach. Obie zostawiły serduszka w komentarzu.

"Pięknie patrzy się na Waszą miłość!! Na koncertach szczególnie... zawsze powtarzam, że chciałabym żeby na mnie ktoś patrzył z taką miłością w oczach jak patrzy na Panią Pan Łukasz to jest coś niesamowitego!" - napisała z kolei jedna z fanek, a jej komentarz polubiło kilka innych osób.

Rzeczywiście para jak z obrazka?

Zobacz też:

Paweł i Łukasz Golec - bliźniacy z Milówki do tańca i do różańca. Sposobem na ich małżeńskie problemy jest... modlitwa

Golcowie spędzają święta po beskidzku "z połaźniczką i z życzeniami"

Łukasz Golec i Edyta Golec potwierdzili. To jednak nie były plotki! Sensacyjne wieści z Watykanu!

W domu Golców poruszenie! Edyta Golec przekazała sensacyjne wieści

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Golec | Łukasz Golec
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy