Reklama

Reklama

Reklama

W domu Golców poruszenie! Edyta Golec przekazała sensacyjne wieści i oznajmia: "Coś czuję, że będzie się działo"

Łukasz i Paweł Golec w ostatnim czasie nie mieli ponoć ze sobą najlepszego kontaktu. Z doniesień prasy wynikało, że członkowie Golec uOrkiestra mocno się poróżnili i unikają ze sobą kontaktu. Teraz jednak Edyta Golec, żona Łukasz Golca postanowiła przekazać, co szykuje się w ich rodzinie. To kolejna wspaniała okazja do zażegnania konfliktu. "Coś czuję, że będzie się działo" - zapowiada żona Łukasza.

W domu Golców ostatnio nie działo się najlepiej. Media donosiły o trwającym konflikcie między braćmi.

W wakacje postanowili od siebie odpocząć i przestali się widywać. Ponoć poszło o córkę jednego z braci, którą ojciec zaczął wkręcać do show-biznesu. A nie taką bliźniaki miały umowę...

"To drażliwy temat. Kiedyś bracia ustalili, że nie będą całej rodziny wprowadzać do zespołu, by nie było niepotrzebnych niedomówień i sporów. Paweł, choć nie mówi wprost, nie ma nic przeciwko, aby jego córka, jeśli tylko będzie chciała, zasiliła szeregi Golec uOrkiestra" - mówiła "Na Żywo" osoba współpracująca z zespołem.

Reklama

Tygodnik informował też, że o wszystkim dowiedziała się ich mama, która wezwała ich do siebie na poważną rozmowę. Kobieta nie mogła znieść myśli, że jej synowie są skłóceni.

Golec uOrkiestra: Łukasz i Paweł Golec skłóceni?

Czy rozmowa poskutkowała? Tego nie wiadomo, ale za to niebawem Golcowie będą mieli kolejną okazję do zażegnania konfliktu. 

Edyta Golec obwieściła właśnie w mediach społecznościowych, że w domu szykuje się wielka rodzinna uroczystość - 17. Zjazd Rodziny Golec. 

To coroczna impreza, którą zapoczątkowali dziadkowie muzyków, którzy chcieli w ten sposób zadbać o trwałość rodzinnych więzi. 

Edyta Golec potwierdziła radosne wieści

Żona Golca już nie może doczekać się tego spotkania z pokaźną familią. Uspokoiła też fanów, którzy plotkowali, że być może z powodu konfliktu w tym roku nie dojdzie do uroczystości.

"Weekend szykuje się rodzinnie, bo już w sobotę 17. Zjazd Rodziny Golec. Coś czuję, że będzie się działo" - poinformowała. Nie podała jednak żadnych szczegółów. 

Łukasz Golec jakiś czas temu w rozmowie z jedną z gazet opowiadał, że formuła wydarzenia polega na tym, że każdego roku spotykają się w innym domu.

"Za każdym razem spotykamy się w innym miejscu w Polsce i świętujemy tak ze trzy dni" - mówił jeden z braci w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Zobacz też:

Tajemnice domu Golców. Łukasz Golec wyznał to o żonie i córce. Brat bliźniak potwierdził

Poważne problemy w związku Łukasza i Edyty Golców! Do tej pory muzycy milczeli

Radwańska opowiedziała o koszmarze sprzed lat. Awantury i strach - tak kończyły się jej porażki na korcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Golec | Paweł Golec | Edyta Golec

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy