Reklama
Reklama

"Dziewczyny z Dubaju" sprzedane do rosyjskich kin. Sadowska się tłumaczy: "Bardzo ubolewam..."

Maria Sadowska pod koniec 2021 roku świętowała pierwszy pokaz swojego filmu pod tytułem "Dziewczyny z Dubaju". Choć od kontrowersyjnej premiery minęło już sporo czasu, produkcja właśnie została sprzedana na rynek amerykański. Chwaląc się sukcesem dystrybutora, Sadowska przyznała, że produkcja trafiła również do rosyjskich kin: "Ubolewam nad decyzją producenta..." - napisała reżyserka.

"Dziewczyny z Dubaju" sprzedane do rosyjskich kin. Sadowska się tłumaczy: "Ubolewam..."

Maria Sadowska (posłuchaj!) od lat poza realizowaniem się jako artystka sceniczna, spełnia się też jako reżyserka filmowa. Jej ostatnia produkcja "Dziewczyny z Dubaju" odbiła się szerokim echem w polskich mediach, nie tylko za sprawą kontrowersyjnego tematu, ale też afery, która działa się w tle promocji filmu. Przypomnijmy, że w trakcie realizacji produkcji konflikt współproducentów  - Dody i Emila S. - nabrał takich rozmiarów, że eks para w końcu spotkała się na rozprawie rozwodowej.

Reklama

Emocje wokół "Dziewczyn z Dubaju" ucichły, jednak autorka filmu wyraźnie nie próżnuje. Maria Sadowska właśnie pochwaliła się na Instagramie, że produkcja trafi do amerykańskiej widowni! Film zyskał anglojęzyczny dubbing i będzie wyświetlany w kinach za oceanem, co bardzo cieszy reżyserkę. Jednocześnie warto wspomnieć, że kilka miesięcy temu "Dziewczyny z Dubaju" zostały wysłane również na rynek rosyjski, gdzie wyświetlane są w kinach pod tytułem "Eskorty". Maria Sadowska postanowiła odnieść się do tej decyzji producenta, która wyraźnie jej się nie podoba.

Po wybuchu wojny w Ukrainie najwięksi dystrybutorzy filmowi podjęli decyzję o wycofaniu swoich produkcji z rynku rosyjskiego. Wśród nich są tacy giganci jak: Disney, Warner Bros., Sony Pictures, Universal czy Paramount.

Film "Dziewczyny z Dubaju" przedstawia historię opartą na książce Piotra Krysiaka o tym samym tytule. Produkcja opowiada o losach celebrytek, które zarabiają jako sexworkerki w luksusowych posiadłościach w Dubaju. W ciągu pierwszych 2 tygodni od premiery w Polsce film zobaczyło ponad 600 tysięcy widzów.

Zobacz też:

Królikowski znów uderza w Opozdę! Twierdzi, że pozbawiła go pracy! "Karygodne"

Dorota Gardias pokazała się... topless! Kapelusz i okulary są, a bluzki brak. Aż tak gorąco?

O jej... pupie mówiła kiedyś cała Polska! Co się z stało z celebrytką-skandalistką?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Sadowska | Dziewczyny z Dubaju
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy