Reklama

Reklama

Reklama

Dzień Singla 2022. Najlepsze single z show biznesu do wzięcia!

Dzień Singla 2022 to ukłon w stronę osób, które jeszcze nie spotkały swojej "drugiej połówki". W tym dniu każdy singiel może manifestować swoją niezależność, dobrą relację z samym sobą, a także... brak chęci do zmian. Jakich sławnych samotników ma polski show biznes? Oto najgorętsze single na rynku matrymonialnym!

Dzień Singla w 2022 stanowi opozycyjne święto w stosunku do walentynek. Przez niektórych nazywany jest nawet "anty-walentynkami". Jacy celebryci są zatwardziałymi kawalerami i pannami, a kto właśnie rozstał się z drugą połówką i spędzał Walentynki samotnie?

Dzień Singla 2022 - kto w polskim show biznesie jest do wzięcia?

Rozstania, zdrady, rozwody, wypalenie w związku lub różnice nie do pogodzenia. Bycie singlem może mieć różne przyczyny, ale jedno jest pewne - w show biznesie nikt długo nie jest samotny. Chyba, że z własnego wyboru.

Dzień Singla 2022: Julia Kamińska

Julia Kamińska niedawno rozstała się z partnerem, z którym żyła 12 lat. Według plotek, związek rozpadł się ze względu na zazdrość Piotra o karierę Julii. Aktorka konsekwentnie nie komentuje prawdziwego powodu rozstania i zostawia tę tajemnicę dla siebie. Zamiast tego dodaje na Instagram coraz to śmielsze zdjęcia. Jak można się domyślić - nie brakuje u jej boku adoratorów. Kto byłby idealnym partnerem dla Julii?

Reklama

Dzień Singla 2022: Doda

Doda po rozwodzie i uwolnieniu się z toksycznej relacji jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej. Bazując na swoich doświadczeniach stworzyła nawet warsztaty motywacyjne, które mają ustrzec innych przed popełnieniem tych samych błędów. Doda obecnie nie szuka nowego męża, ale już wie, jakie warunki powinien spełniać. Przede wszystkim nie może palić papierosów, ponieważ piosenkarka bardzo dba o swoje zdrowie. Na Instagramie i TikToku nieustannie chwali się wyśmienitą formą.

Dzień Singla 2022: Blanka Lipińska

Blanka Lipińska, czyli kontrowersyjna pisarka od czasu rozstania z Baronem nie chwaliła się nowym mężczyzną w swoim życiu. Trochę trudno się temu dziwić. W końcu kolejne książki i filmy same się nie wyprodukują. Pisarka często bywa również zajęta licznymi wyjazdami zagranicznymi.

Dzień Singla 2022: Dominika Tajner

Dominika Tajner bardzo szybko przechodzi od słów do czynów. Dopiero co była zakochana w Adamie, ale związek ostatecznie nie wypalił i rozstali się z dnia na dzień. Nie zanosi się jednak na to, aby pod względem liczby związków miała pobić rekord swojego byłego męża, Michała Wiśniewskiego.

Dzień Singla 2022: Maryla Rodowicz


Maryla Rodowicz nie miała ostatnio dobrej passy w życiu prywatnym - rozwód z mężemodtrącenie od kochanka... Nie jest łatwo być singlem w tym wieku, co skwitowała smutno sama Maryla: "nie ma mężczyzn, na których można polegać". Mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, to będzie mógł dorównać temperamentowi naszej polskiej diwie. Kandydat na pewno zwiększy swoje szanse, jeśli nauczy się grać w tenisa lub będzie chirurgiem.

Dzień Singla 2022: Olga Kalicka

Olga Kalicka, pomimo usilnych starań o dobry związek, postanowiła rozstać się z narzeczonym, Cezarym. To oznacza, że sympatyczna aktorka jest wolna! Panowie, możecie starać się zdobyć jej serce!

Dzień Singla 2022: Joanna Liszowska

Joanna Liszowska rozwodzi się ze swoim mężem, Olą Serneke. Powodem rozstania było zapracowanie Szweda. Aktorka zapewniała, że rozstają się w przyjacielskich stosunkach. Joanna wróciła do Warszawy ze względu na swoje plany zawodowe. Z pewnością przydałby się ktoś, kto byłby dla aktorki wsparciem w tym trudnym czasie.

Dzień Singla 2022: Edyta Górniak

Edyta Górniak to nasza najbardziej uduchowiona gwiazda. Ostatnio udało jej się nawet nawrócić na astralną ścieżkę Tomasza Torresa. Jaki typ mężczyzny pasowałby najlepiej do piosenkarki? Może filozof?

Dzień Singla 2022: Mikołaj Roznerski

Męskie zestawienie singli otwiera Mikołaj Roznerski. Nie tak dawno Mikołaj rozstał się z Adrianą Kalską, a za chwilę pojawiły się plotki o tajemniczej randce w Paryżu ze znaną tancerką! Dopóki jednak nic nie zostało ogłoszone oficjalnie - uważamy go nadal za singla!

Dzień Singla 2022: Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski nigdy nie mówił o swoim życiu uczuciowym. Być może jest bardzo tajemniczy, nieśmiały lub po prostu ostrożny. Po swojej metamorfozie fizycznej nabrał pewności siebie i na pewno nie brakuje fanek w jego otoczeniu. Może Tomasz kogoś ma, ale jeszcze o tym nie wiemy?

Dzień Singla 2022: Filip Bobek

Kolega z planu Julii Kamińskiej, podobnie jak Tomasz Ciachorowski nigdy nie mówił o swoim życiu prywatnym. Po sukcesie w telewizji, Filip Bobek wycofał się z blasku fleszy i poświęcił się karierze teatralnej. Jak sam kiedyś przyznał: "można być bardzo przystojnym i mieć odpychającą aurę". Filipowi życzymy szczęścia!

Dzień Singla 2022: Maciej Musiał

Wydawać by się mogło, że po imponującej roli w "Wiedźminie" u jego boku pojawi się "ta jedyna". Póki co Maciej Musiał opowiada jedynie o poważnych planach - chciałby niedługo założyć rodzinę. Która z Pań jest chętna?

Dzień Singla 2022: Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki to zatwardział kawaler, który czasem angażuje się w krótkotrwałe znajomości. Jeszcze przedwczoraj uważaliśmy, że jest singlem, a tu nagle dodał zdjęcie z "Walentynką". No co za zwrot akcji!

Dzień Singla 2022: Jakub Patecki

Sympatyczny youtuber z Ekipy pod dowództwem Friza uchodzi za najnormalniejszego członka zespołu. Lubi podróże, historię i co istotne, jest przystojny. U jego boku nie widać jednak dziewczyny. Może czas to zmienić?

Dzień Singla 2022: Marcin Dubiel

Marcin Dubiel wpadł w tak mocny friendzone, że pomimo usilnych starań zdobycia serca Lexy Chaplin, Walentynki spędzał samotnie. Oczywiście podchodzi do sytuacji z dystansem i dodał wymowne zdjęcie i opis na Instagramie: "Lata mijają, a walentynki takie jak zawsze. Pocieszenie - jutro dzień singla!".

Czym jest Dzień Singla 2022?

Dzień Singla został wymyślony przez Trevora Mcwanda jako alternatywa dla Walentynek. Dlaczego? Twórca tego dnia sam bardzo długo nie mógł znaleźć partnerki. Dzień Singla (z angielskiego Singles Awareness Day) po raz pierwszy odbył się z inicjatywy grupy studentów w Chinach w 1993 roku. Młodzi ludzie zastanawiali się, jak wyrwać się z kawalerskiego stanu i tak powstał pomysł stworzenia nowego święta. 

Kiedy jest Dzień Singla?

Dzień Singla ma dwie daty w kalendarzu. W Chinach jest obchodzony 11 listopada, co wiąże się z interpretacją cyfry "1" jako singla w dacie 11.11. W Europie, Dzień Singla wypada 15 lutego.

Jak obchodzić Dzień Singla?

Na swój sposób! Single nie czując przymusu robienia tego, co chce druga połówka w ramach świętowania mogą wybrać swoją ulubioną czynność. Najczęściej single świętują swój dzień samotnym wyjściem do kina, restauracji, kupnem kwiatów dla samych siebie, zakupami z przyjaciółką (też singielką), albo czytaniem książek pod kocem.

Zobacz także:

Prusik przekazał wieści o chorym Paszcie! "Nie udało nam się porozmawiać"

Dowbor o swojej emeryturze: odkładałam składki, nie dostaję groszy

Kossakowski potwierdził sensacyjne plotki! Wojciechowska może mieć problem

Pacjentka z covid-19 kontra szpital. "Powiedzieli, że mam się stąd wynosić"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: dzień singla

Reklama

Reklama

Reklama