Reklama

Reklama

Reklama

Przemek Kossakowski potwierdził sensacyjne plotki! Wojciechowska może mieć problem! "Liczę, że to będzie wycięte"

Martyna Wojciechowska i Przemysła Kossakowski rozstali się już na początku zeszłego roku. Małżonkowie zamieścili wówczas oficjalne oświadczenia, z których jednak niewiele wynikało. Podróżniczka zrzuciła winę na męża, twierdząc że ona do ślubu podeszła na poważnie. "Kosa" prosił ludzi, by go nie osądzali, bo nie wszystko jest takie, na jakie na pierwszy rzut oka wygląda. Teraz gwiazdor postanowił pójść za ciosem. Zapowiedział, co niebawem szykuje...

Choć od rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego minęło już nieco czasu, sprawa wciąż wzbudza spore zainteresowanie mediów. Ma to związek z tym, że małżonkowie nie powiedzieli wprost, co było powodem nagłego rozstania. 

Podróżniczka rzuciła, że ona podeszła do deklaracji przed ślubem poważnie, ale mąż chyba nie za bardzo. Potem tabloidy donosiły, że "Kosa" miał zauroczyć się koleżanką z pracy, a do tego przestraszył się życia w małżeństwie. 

Reklama

Najpierw "Kosa" zaszył się w domku na odludziu, ale od jakiegoś czasu znów jest głośno. Na antenie TTV dostał bowiem nowy program,  w którym będzie swatał osoby zmagające się z niepełnosprawnościami. Jego partnerką została Barbara Kurdej-Szatan.

Kossakowski zapowiada autobiografię

Wygląda na to, że "Kosa" postanowił pójść za ciosem. Korzystając z zainteresowania mediów oznajmił właśnie, że wydaje książkę autobiograficzną. 

"Mam nadzieję, że ukaże się jeszcze przed wakacjami. Opisuje historie, które mi się zdarzyły. Zdecydowana większość z nich miała miejsce przed telewizją. To moje doświadczenia z bycia bezrobotnym czy wspomnienia z pracy w rolnictwie we Francji. Pisałem i się śmiałem. To było oczyszczające" - mówi w rozmowie z "Party".

Projekt Cupid: Kossakowski pytany o małżeństwo z Wojciechowską


Pożalił się też, że pytań o małżeństwo z Martyną nie uniknie, bo nawet w programie "Projekt Cupid" uczestnicy wypytywali go o powody rozstania z żoną. 

"Liczę, że to będzie wycięte, bo te pytania wprowadziły mnie w bardzo duże zakłopotanie" – zdradził magazynowi.

Zapytany o to, czy jest już po rozwodzie, ten nabrał wody w usta. Najwyraźniej odpowiedzi pojawią się w książce. Odniósł się jednak do tego, co dzieje się w jego relacjach z Martyną. 

"Tego rodzaju przeżycia zawsze są doświadczeniami ciężkimi" - podsumował. 

Kupicie jego autobiografię? Martyn zapewne się skusi...

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pozuje w ciążowej stylizacji! To jednak prawda?!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z „Rolnika” przekładają wesele. Ważny powód

Koronawirus w Polsce dzisiaj. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia z niedzieli 13 lutego

"Piąta fala w odwrocie". Wiceminister o dzisiejszych danych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski | Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy