Reklama
Reklama

Julia Kamińska rozstała się z partnerem po 12 latach! Znany jest powód

Według informacji jednego z tygodników Julia Kamińska (34 l.) i Piotr Jasek (54 l.) rozstali się po 12 latach wspólnego życia. Co było powodem?

Julia i Piotr byli parą nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Razem pisali scenariusze do seriali - pracowali m.in. nad dialogami do "BrzydUli", która przyniosła aktorce rozpoznawalność, "Leśniczówki" czy "Pierwszej miłości".

W wywiadach Kamińska podkreślała, że "jest w szczęśliwym związku, jednak nie planuje go legalizować".

Reklama

Według doniesień tygodnika "Na Żywo", para właśnie się rozstała. Okazuje się, że Julia i Piotr rzekomo byli tak zajęci i pochłonięci robieniem kariery, że nie mieli czasu na pielęgnowanie uczucia.

Z mediów społecznościowych zniknęły także ich wspólne zdjęcia.

Julia Kamińska: 20 lat różnicy? Piotr ma młodą duszę

Julia Kamińska i Piotr Jasek poznali się, gdy aktorka miała zaledwie 21 lat i studiowała germanistykę na Uniwersytecie Gdańskim. On zajmował się już wtedy pisaniem, miał na koncie tomik wierszy "Uważam, że cię kocham" i poszukiwał muzy.

Młoda Kamińska zafascynowała się artystą, czytała jego wiersze na spotkaniach autorskich i podkreślała w wywiadach, że "jest młody duchem".

Pytana o sekret szczęśliwego związku, mówiła, że "trzeba się lubić na tyle, by ze sobą funkcjonować w różnego rodzaju przestrzeniach i przy różnych przedsięwzięciach".

Rzeczywistość zweryfikowała jej słowa. Aktorka nie chce komentować doniesień tabloidu.

Zobacz też:

Chcieli okraść Julię Kamińską. Aktorka ostrzega przed oszustami

Ustawa o testowaniu pracowników

W Wałbrzychu myśliwy wtargnął na osiedle

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | Piotr Jasek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy