Reklama
Reklama

Chcieli okraść Julię Kamińską! Aktorka ostrzega przed sprytnymi oszustami

Julia Kamińska zamieściła na Instagramie ostrzeżenie. Okazuje się, że oszuści podszywający się pod bank, próbowali ją okraść. Na szczęście aktorka w porę się zorientowała i teraz przestrzega innych.

Julia Kamińska znana jest głównie z roli w "BrzydUli". Widzowie pokochali ją od razu, a serial odniósł spory sukces. Dzięki temu zyskała rozpoznawalność i jej kariera zaczęła się rozwijać. 

Na Instagramie obserwuje ją ponad 280 tysięcy osób. Zazwyczaj zamieszcza tam zdjęcia z planów filmowych lub sesji. Tym razem za pomocą mediów społecznościowych, aktorka postanowiła ostrzec swoich fanów przed oszustami.

Reklama

Julia Kamińska uniknęła oszustwa

Julia Kamińska zamieściła na Instastories nagranie, w którym zwraca się do swoich obserwatorów. Wyjaśnia, że zadzwonili do niej oszuści podszywający się pod bank. To częsta metoda naciągania, która ostatnio stała się wyjątkowo popularna. 

Aktorka w porę zorientowała się, że to próba wyłudzenia. Wyjaśnia, że w takiej sytuacji powinno się zadzwonić na policję i do banku.

Przypomnijmy, że informowaliśmy już o podobnych przypadkach. Adam Zdrójkowski opowiedział historię swoich dziadków, których złodzieje próbowali okraść metodą "na wnuczka".

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Zobacz także: 

Jego nazwisko znał każdy! Mógł być gwiazdą, wybrał inny sposób na życie

Paweł Deląg pokazał syna. Ale ciacho!

Dziewczyny z Dubaju. Figura wyprosiła rolę u Sadowskiej! "Mam swoje lata, ale wyglądam młodo"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | Adam Zdrójkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy