Reklama
Reklama

Wojewódzki pozuje z ukochaną! Walentynka jest skąpo ubrana

Kuba Wojewódzki spędza dzień zakochanych u boku tajemniczej i roznegliżowanej kobiety! Opublikował wspólne zdjęcie z... łóżka!

Kuba Wojewódzki to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w rodzimym show-biznesie. Prezenter niechętnie opowiada o życiu prywatnym i zdecydowani bardziej woli podsycać plotki o wybrankach. Od jakiegoś czasu oficjalnie nie jest w związku, jednak w jego mediach społecznościowych co i rusz pojawiają się zdjęcie, a raczej skrawki ciała tajemniczej kobiety.

Kuba Wojewódzki z ukochaną

Oczywiście w święto zakochanych było podobnie. Kuba Wojewódzki nie miał problemu opublikować zdjęcia ukochanej, bardzo skąpo odzianej. Choć zdjęcie nie pokazywało twarzy, widać, że oboje ten dzień spędzili w łóżku, oglądając... bajki.

Reklama

Zakochani spędzili ten dzień w luksusowym apartamencie prezentera. Pod postem jak zawsze pojawiło się wiele komentarzy dotyczących pytań, kim jest tajemnicza wybranka. Kuba zdecydował się pozostawić to w tajemnicy.

Kuba Wojewódzki - życie prywatne

Kuba Wojewódzki w 2003 roku związał się z aktorką Anną Muchą. Ich związek w tamtych czasach uchodził za jeden z najbardziej popularnych w polski show-biznesie. Para jednak zdecydowała się rozstać po czterech latach, jednak do dziś pozostają w relacji przyjacielskiej. 

W 2013 roku do mediów trafiła informacja o związku Wojewódzkiego z modelką Renatą Kaczoruk. Związek trwał pięć lat.

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki ofiarą molestowania! To osoba z "Teleexpressu"! "Wkładał mi ręce w kieszenie"

Patryk Vega ostro o Wojewódzkim: Nie będę rozmawiać z PAJACAMI

Tak Magda Gessler wygląda bez Makijażu! Fani są zachwyceni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy