Reklama
Reklama

Olga Kalicka ogłosiła koniec. "To dla mnie trudne i bolesne wyznanie"

Olga Kalicka opublikowała post na Instagramie, w którym potwierdziła, że rozstała się z narzeczonym. Para ma syna, którego dotychczas wychowywali wspólnie. Aktorka wyznała, że decyzja o zakończeniu relacji była trudna i bolesna.

Olga Kalicka przyznała na Instagramie, że plotki dotyczące jej związku są prawdziwe. Aktorka rozstała się z narzeczonym, z którym ma dwuletniego synka

W ostatnim czasie często pojawiała się w mediach, za sprawą ciąży i narodzin Aleksego. Z narzeczonym poznali się kilka lat przed tym, jak się związali. Byli po prostu przyjaciółmi. Niedługo po pojawieniu się na świecie dziecka, Cezary oświadczył się Kalickiej

Reklama

Od kilku tygodni mówiło się, że parze nie układa się. Tygodnik "Party" informował, że mieli się rozstać kilka miesięcy temu. Jednak Kalicka nie potwierdzała publicznie tych wiadomości. Aktorka dba o prywatność i chroni swoje życie rodzinne przed mediami.

Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym

W poniedziałek na Instagramie Olgi pojawił się post, w którym wyznała, że wraz z narzeczonym długo walczyli o związek i rodzinę. Niestety nie udało się i para podjęła decyzję o rozstaniu.

"Kochani! To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to, czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu" - wyznała Olga Kalicka.

Aktorka wyznała, że najważniejszy jest dla nich syn i będą dbać o to, by miał szczęśliwe i cudowne dzieciństwo.

"To, co jest niezmienne, to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka" - napisała Kalicka.

Olga poprosiła również, by uszanować ich prywatność. Napisała, że nie są gotowi rozmawiać o tym, co się wydarzyło.

"Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji" - podsumowała aktorka Olga Kalicka.


***

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek pierwszy raz pokazała twarz córki! Podobna?

Wyrzucona z TVP Barbara Kurdej-Szatan nominowana do Telekamery

Chrissy Teigen nago z dziećmi w wannie! Opinie internautów podzielone!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy