Reklama
Reklama

"Dzień Dobry TVN" traci kolejną gwiazdę. Kto zajmie jej miejsce?

"Dzień Dobry TVN" przechodzi dogłębne zmiany. Po Annie Wendzikowskiej oraz producentach porannego show ze stacji odchodzi kolejna osoba. Kto tym razem musiał pożegnać się z pasmem śniadaniowym?

TVN wymienia pracowników

Wraz z odejściem Edwarda Miszczaka z TVN, zaczęły krążyć pogłoski o tym, że w stacji mogą nastąpić rotacje pracownicze. Gdy wybuchł głośny skandal z Filipem Chajzerem w roli głównej, sporo mówiło się o tym, że prezenter może stracić pracę. Osoby z jego środowiska twierdziły, że mężczyzna wiele razy bulwersował pozostałych pracowników swoimi żartami, balansującymi na granicy dobrego smaku. Edward Miszczak tolerował jednak zachowanie mężczyzny, ponieważ lubił go. Na razie nic nie wskazuje na to, aby Filip Chajzer miał rozstać się ze stacją. Niemniej jednak, "Plejada" już jakiś czas temu donosiła o "czarnej liście" gwiazd, które odchodząc z TVN, na zawsze straciły szansę powrotu. Były wśród nich m.in. Izabela Janachowska, Magda Mołek i Jacek Jelonek.

Reklama

Od jakiegoś czasu media regularnie donoszą o kolejnych zmianach w szeregach TVN-u. Na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni z obsady "Dzień Dobry TVN" zniknęły aż trzy osoby. Była wśród nich Anna Wendzikowska oraz dwie producentki. Z doniesień portalu "Jastrząb Post" wynika, że to dopiero początek zmian. Kto jeszcze będzie musiał rozstać się ze stacją?

"Dzień Dobry TVN" traci kolejną gwiazdę

W "Dzień Dobry TVN" na przestrzeni lat karierę zrobił szereg polskich gwiazd. Kinga Rusin, Magda Mołek, Jolanta Pieńkowska czy Aleksandra Kwaśniewska to tylko wybrane nazwiska sław, które przewinęły się przez program. W 2020 roku obsada poszerzyła się o Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego oraz Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak. Dziś trudno wyobrazić sobie ten program bez nich. Od 5 lutego na antenie pojawiła się również nowa pogodynka, Diana Kautz.

Choć młoda gwiazda TVN-u błyskawicznie zyskała sympatię widzów, jej przygoda z telewizją właśnie dobiega końca. Kautz w przeszłości pracowała dla regionalnej, wielkopolskiej telewizji WTK. Podjęcie pracy w TVN było zdecydowanym awansem. Niestety z doniesień anonimowego informatora serwisu "Jastrząb Post" wynika, że Diana Kautz wraz z końcem sierpnia zakończy współpracę z TVN. Nie wiadomo, jak dalej potoczą się jej zawodowe losy. Nie podano również, co jest przyczyną rozstania z telewizją. 

Diana Kautz studiowała fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Prywatnie tworzy związek z dziennikarzem, Maciejem Kautzem. Para wzięła ślub w 2019 roku.

Zobacz też:

Księżna Kate i książę William martwią się o księcia Louisa. Syn daje im się we znaki

Krzysztof Jaryczewski w Sopocie nie szczędził żonie czułości. Kim jest jego wybranka?

Anna Lewandowska krytykuje doniesienia zagranicznej prasy. Naciskała na Roberta?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Diana Kautz | "Dzień Dobry TVN" | Edward Miszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy