Reklama

Reklama

Reklama

Księżna Kate i książę William martwią się o księcia Louisa. Syn daje im się we znaki

Księżna Kate (40 l.) i książę William (40 l.) mają poważne powody do zmartwienia. Ich syn, książę Louis zachowuje się nie tak, jak oczekują jego rodzice. Co dzieje się z krnąbrnym chłopcem?

Książę Louis spędza rodzicom sen z powiek

Księżna Kate i książę William w ostatnich latach obserwowali na dworze królewskim wiele zawirowań. Konflikt z Meghan Markle i księciem Harrym oraz tzw. "megxit" z pewnością były dla pary bardzo stresujące. Niestety to nie koniec zmartwień książąt Cambridge. Choć mogłoby się wydawać, że parze niczego nie brakuje, a trójka ich dzieci dostarcza im radości, to niestety również w ich życiu zdarzają się trudne chwile. O ile 9-letni George oraz 7-letnia Charlotte nie sprawiają rodzicom większych problemów, o tyle 4-letni Louis stale nadwyręża cierpliwość księcia Williama i księżnej Kate.

Reklama

Wszyscy wciąż mamy w pamięci skandaliczne wydarzenia, do których doszło w trakcie parady Trooping Colour. Fotoreporterzy z całego świata nie mogli się nadziwić zachowaniu najmłodszego dziecka książęcej pary. Książę Louis stroił wymyślne miny, zupełnie nie zwracając uwagi na to, że jest fotografowany. Jego matka próbowała go uspokoić, jednak chłopiec nie pozwalał się okiełznać. W pewnym momencie zasłonił nawet ręką usta księżnej Kate. Nie lepiej było, gdy wraz z krewnymi pojawił się na balkonie Pałacu Buckingham. Stojąc tuż obok rodziców i królowej Elżbiety II dziecko robiło nieeleganckie miny, pokazując tym samym, że zupełnie nie jest zainteresowane przebiegiem uroczystości. Niestety okazuje się, że jego zachowanie nie było pojedynczym wybrykiem. Książę Louis po prostu taki jest.

Księżna Kate i książę William martwią się o księcia Louisa

Księżna Kate i książę William dostrzegli, że charakter księcia Louisa jest całkowicie odmienny niż pozostałych pociech. Chłopiec jest przepełniony energią i nie może usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu. W ostatnim wywiadzie dla portalu "bristolpost.co.uk" księżna Kate opowiedziała parę słów na temat swoich dzieci. Jak wiadomo żona księcia Williama jest mocno związana z dyscypliną rugby. W końcu jej najstarszy syn uwielbia ten sport.

Żona księcia Williama wyznała, że jej najmłodsze dziecko, książę Louis również przepada za rugby. Niestety jego temperament bardzo niepokoi rodziców.

"Wszystkich to cieszy, Louis jest kamikadze. Martwimy się nieco, że gdy dorośnie, to będzie w samym środku wszystkiego" - powiedziała księżna Kate.

Wygląda na to, że książę Louis w przyszłości ma szansę stać się buntownikiem, niemal jak książę Harry.

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk załamana stanem swojego partnera. Jego wyścig to ból i cierpienie

Pazurowie znów na wakacjach. Celebrytka zapowiada: "koniec z podróżowaniem"

Już wiemy, jak mieszkają Lewandowscy. Do sieci trafiło nagranie. Wszystko przez... specjalistkę od przeprowadzek!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton | Książę Louis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy