Reklama
Reklama

Dramat matki Tomasza Komendy. Robiła dla niego wszystko, a na koniec zerwał z nią kontakt!

Matka Tomasza Komendy, pani Teresa Klemańska przez 18. lat nie widziała swojego syna, który siedział za kratkami. Wydawać by się mogło, że po tym traumatycznym przeżyciu rodzina będzie nierozłączna. Nic bardziej mylnego. Była partnerka Tomasza, z którą ma dziecko zdradziła, że po tym wszystkim mężczyzna odciął się od niej, ale i też od własnej matki! A ostrzegano, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach!

Dramat matki Tomasza Komendy. Teresa Klemańska przechodziła przez piekło

Tomasz Komenda został skazany w 2004 roku. Głośne oskarżenia wobec mężczyzny okazały się nieprawdziwe i po 18. latach (z 25 zasądzonych) został uniewinniony. Za czas spędzony niesłusznie w więzieniu otrzymał 12 milionów złotych zadośćuczynienia od państwa. Jednak swoje piekło przeżywała też matka Komendy, Teresa Klemańska.

Matka Tomasza Komendy robiła dla niego wszystko. Na koniec tak ją potraktował!

Teresa Klemańska nie miała łatwego życia, kiedy najpierw Tomasz Komenda został oskarżony o czyn, którego nie zrobił. Swoje odczucia z tamtego czasu opisała w książce "Walka przez łzy". 

Reklama

Oto jeden z fragmentów, kiedy nie mogła uwierzyć, że jej syn został aresztowany: "Cały czas zadawałam sobie pytanie, dlaczego on. Wszyscy moi synowie byli grzeczni, ale może gdyby Krzyśka czy Maćka policja zatrzymała, bo nie wiem, na przykład nerwy im puściły i kogoś uderzyli, może bym uwierzyła, że coś przeskrobali, ale nie Tomek, nie coś takiego".

Była partnerka Tomasza Komendy zdradza jego zachowanie wobec syna i matki

Teresa wierzyła w niewinność Tomasza od samego początku rozprawy, przez 18 lat jego pobytu w zakładzie karnym, aż do momentu wyjścia z więzienia. Historia mogłaby się zakończyć szczęśliwie, gdyby nie ujawniony właśnie fakt, że Komenda odciął się od wszystkich! W tym od własnej matki!

Anna, była partnerka Tomasza Komendy, wyznała w "Super Expressie", że o alimenty na ich syna Filipa musiała walczyć w sądzie. Komenda ma zamiar się odwołać, ponieważ uważa, że kwota alimentów jest za wysoka.

"Tomek nie dał dziecku nic. Jestem z Filipem w tak trudnej sytuacji materialnej, że obecnie czekam w kolejce na przydział lokalu socjalnego we Wrocławiu (...) Czasem nie było mnie stać na opłacanie rachunków za wynajmowane mieszkanie (...) Zostawił mnie bez pomocy, zostałam z trójką dzieci [Walter ma dwoje dzieci z poprzedniej relacji - przyp. red.], w niektórych momentach bez środków do życia" - ujawniła Anna w rozpaczliwym wywiadzie.

Matka Tomasza Komendy wspierała go przez cały czas. Teraz się od niej odwrócił!

To jednak nie koniec rewelacji! Była partnerka wyznała, że ona częściej widuje się z panią Teresą, niż własny syn!

"Mamy ze sobą kontakt, widujemy się, wspiera mnie. Widuje się z wnusiem, ale bardzo rzadko. Nie jesteśmy pokłócone. Tomek zerwał kontakt praktycznie ze wszystkimi. Z częścią rodziny utrzymuje, a część rodziny odrzucił, w tym właśnie mamę" - wyznała  Anna.

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Zobacz też:

Matka Tomasza Komendy. Teresa Klemańska miała tragiczną przeszłość (WYWIAD)

Tomasz Komenda został ojcem! To jego pierwsze dziecko!

Tomasz Komenda rozstał się z partnerką! "Odszedł od rodziny w lipcu"

Tede oburza się w sieci! Poszło o odszkodowanie dla Tomasza Komendy!

Kolega Iwony Wieczorek nie mógł dłużej milczeć! Oto co wyjawił o matce zaginionej!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Komenda | Teresa Klemańska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy