Reklama
Reklama

Tomasz Komenda roztrwoni ponad 12 milionów? Matka drży o los syna

Tomasz Komenda (44 l.) otrzymał rekordowe odszkodowanie za niesłuszny wyrok, przez który spędził w więzieniu 18 lat. Teraz matka Komendy obawia się, że syn nie będzie potrafił zarządzać tak wielką sumą pieniędzy i roztrwoni majątek…

Kilka dni temu w Sądzie Okręgowym w Opolu zapadł wyrok dotyczący odszkodowania dla Tomasza Komendy, który niesłusznie spędził w więzieniu 18 lat (sprawdź!). Komenda ubiegał się o prawie 19 milionów złotych odszkodowania (milion za każdy rok spędzony w więzieniu oraz 811 500 zł za to, ile mógłby przez ten czas zarobić).  

Ostatecznie Tomaszowi przyznano 12 mln 811 tys. zł, z czego 12 milionów jest zadośćuczynieniem, a pozostała kwota odszkodowaniem. Przypomnijmy, że po wyjściu z więzienia Tomasz Komenda zaczął układać swoje życie na nowo. 

Reklama

Bracia Collins zaproponowali Tomaszowi pracę, którą przyjął. W życiu prywatnym również zaczęło mu się układać. Komenda związał się z Anną Walter i początkiem roku powitał na świecie Filipa. 

Jedynie matka Tomasza, pani Teresa, martwi się o przyszłość syna, gdyż uważa, że tak duże pieniądze mogą namieszać mu w głowie lub przyciągnąć nieodpowiednich ludzi. 

"Mogą i to bardzo. Boję się, że pójdzie to w złą stronę, że je szybko roztrwoni, że będzie miał złych doradców albo że odbije mu palma. Ludzie już teraz dzwonią i proponują mu jakieś spółki, inwestycje. Chcą go wykorzystać. A on nie jest przygotowany na duże pieniądze" - wyznała pani Teresa Klemańska w rozmowie z Onet.pl.

Mama Komendy uważa, że syn powinien zainwestować w nieruchomości i taką radę też mu dała. 

"Powiedziałam mu, żeby inwestował w mieszkania. Najwięcej w życiu, ile ja miałam, to 60 tysięcy. Dla mnie to była fortuna" - wyznała pani Teresa. 

Miejmy nadzieję, że dzięki wsparciu rodziny i narzeczonej Tomek będzie wiedział, co zrobić z tak wielką sumą pieniędzy.     

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Komenda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy