Reklama
Reklama

Tede oburza się w sieci! Poszło o odszkodowanie dla Tomasza Komendy!

Tede postanowił skomentować sprawę odszkodowania przyznanego Tomaszowi Komendzie. Raper nie przebiera w słowach...

O sprawie Tomasza Komendy (sprawdź!) słyszał chyba każdy. Mężczyzna został niesłusznie skazany za gwałt na nastolatce, za co spędził w więzieniu 18 lat. 

Ostatnio w końcu zapadł wyrok sądu, który przyznał Tomkowi blisko 13 milionów zadośćuczynienia.

Sam Komenda przyznał, że żadne pieniądze nie przywrócą mu straconego w więzieniu czasu, ale dodał też, że cieszy się z tego, że sprawa w końcu dobiegła końca i być może odzyska spokój i będzie mógł poświęcić czas rodzinie.

Sprawa związana z przyznanym odszkodowanie była szeroko komentowana. Po pewnym czasie swoje trzy grosze postanowił dodać także Tede. 

Reklama

Raper (sprawdź!) na swoim kanale na YouTube zwraca uwagę na ważną kwestię, z której wielu mogło sobie nie zdawać sprawy.

"13 baniek za 18 lat upokorzenia i wyjętych z życia. Nie wiem, czy to wystarczy, ale prawda jest taka - nie chcę was martwić - że my za to płacimy. Jakieś trzy złote na głowę według moich obliczeń. (...) Jeszcze mniej radosna wiadomość jest taka, że ludzie, którzy odpowiadają za to, nie sądzę, że było tak, że pozbawieni zostali swoich funkcji dożywotnio i możliwości wykonywania zawodu" - zauważa Tede. 

Raper uważa, że to osoby, które niesłusznie skazały Tomka na więzienie powinny płacić! 

"Moim zdaniem powinni stracić te stanowiska, dostać najniższe stanowisko z najniższą płacą i cały hajs z różnicy między uposażeniem docelowym a wymaganym przez ludzką przyzwoitość, powinien iść na pokrycie chociaż w części, symbolicznie tego długu, bo to oni i skarb państwa zadłużyli nas na 13 milionów" - dodaje. 

Zgadzacie się z nim?

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy