Reklama
Reklama

Tomasz Komenda został ojcem! To jego pierwsze dziecko!

Tomasz Komenda (43 l.) po 18 latach spędzonych niesłusznie w więzieniu, zaczął sobie układać życie. Mężczyzna właśnie został ojcem i nie posiada się z radości.

Ta sprawa poruszyła wielu Polaków. Sprawa Tomasza Komendy (sprawdź!) odbiła się szerokim echem i choć już od dwóch lat mężczyzna jest na wolności, to jego losy wciąż ciekawią innych. 

Wyjście na wolność było wielkim wyzwaniem dla Tomasza, który musiał odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu wielu, udało mi się to. 

Na portalu randkowym poznał Annę, u boku której znalazł miłość. Media właśnie obiegła radosna nowina, że para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko! 

Mężczyzna po wyjściu z więzienia musiał zacząć pracę i dostał propozycję od Fundacji Braci Collins, dla której obecnie pracuje. To właśnie Fundacja powiadomiła wszystkich o radosnym wydarzeniu, publikując wpis i zdjęcie w mediach społecznościowych. 

"Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!" - czytamy pod zdjęciem uśmiechniętego Komendy.

W komentarzach posypały się gratulacje i nie zabrakło ciepłych słów od internautów. 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Komenda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy