Reklama
Reklama

Dowbor niespodziewanie ujawnił tajemnicę Rubików. Wystarczyło pociągnąć ich za język

Agata i Piotr Rubikowie zelektryzowali media, gdy wyjawili w wywiadzie, że zamierzają na stałe przenieść się do Stanów Zjednoczonych. Od tamtej pory wciąż jest o nich głośno. Niedawno para otworzyła się na rozmowy i wzięła udział w internetowym spotkaniu z Dowborami na Instagramie. Podczas transmisji nie tylko pokazali piękną okolicę, w której mieszkają, ale ujawnili swoje sekrety...

Agata Rubik zaliczyła wpadkę. Ujawniła nieznane szczegóły

Agata i Piotr Rubikowie od jakiegoś czasu przebywają w Miami, gdzie próbują ułożyć sobie życie na nowo. Po emigracji z Polski para stwierdziła, że warto kontynuować swoje życie w Stanach Zjednoczonych - planują więc wynieść się z ojczyzny na stałe. Ich decyzją żywo zainteresowały się media i koledzy z branży. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor postanowili porozmawiać z parą. W trakcie wywiadu wideo pociągnęli Rubików za język.

Reklama

"Jesteśmy przy Miami, ale jak mówisz w Polsce, gdzie jesteś, to mówisz Miami. Ale jak chcesz być bardzo szczegółowy, to określasz pewne dzielnice Miami" - mówiła radosna Rubik. W trakcie wywiadu ukochana muzyka powiedziała kilka słów za dużo.

Agata Rubik pokazała okolicę i... została zlokalizowana

Rubikowie nie mieli oporów przed podaniem większej ilości szczegółów dotyczących ich obecnego miejsca pobytu. "To nawet nie jest dzielnica, to jest wioska. To jest wyspa, która jest wsią. Jak wygooglujesz sobie nazwę Key Biscayne, to przeczytasz, że to jest wieś" - wyjawiła żona Piotra Rubika.

Maciej Dowbor szybko skojarzył nazwę miejscowości, którą wymieniła Agata Rubik. Rozentuzjazmowany wspomniał o tym, że to właśnie tam rozgrywane są turnieje tenisowe. Jego wersję wydarzeń skwapliwie potwierdziła Rubikowa, opowiadając o tym, co widzi z okna po przebudzeniu. Jakby tego było mało, gwiazda chwyciła za telefon i wspólnie z mężem udała się na taras, gdzie pokazywała widoki.

Szybko wyszło na jaw, że w nowym miejscu Rubikowie mogą liczyć na szereg atrakcji. Mają bowiem w pobliżu korty tenisowe, pole golfowe oraz ścieżkę do biegania. To jednak nie wszystko. Wprost z domu mogą przejść także na plażę, gdzie chętnie spędzają czas. Para pokazała także otaczające ich apartamentowce, a dzięki temu Maciek Dowbor dokładnie zlokalizował ich miejsce pobytu.

Trudno stwierdzić, czy Agata i Piotr chcieli podzielić się z internautami tak prywatną sferą życia, ale powiedzieli o kilka słów za dużo i mleko się rozlało. Wychodzi więc na to, że z chwaleniem się też trzeba uważać.

Zobacz też:

Ale wieści od Rubików po przeprowadzce. A miało być tak fajnie

Rubik przeżyła chwilę grozy w Miami. Znowu żali się na wydarzenia z nowego domu

Zaskakujące wieści od Agaty Rubik. Zdradziła swoje plany na przyszłość

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik | Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy