Reklama
Reklama

Dorota Szelągowska zamarła. Przeżyła chwile grozy w samolocie

Dorota Szelągowska (41 l.) niedawno postanowiła wybrać się na krótki urlop, który zrelacjonowała w sieci. Okazuje się, że wyjazd przysporzył jej sporo wrażeń. Zrobiło się nawet trochę niebezpiecznie.

Dorota Szelągowska od lat prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej. Gwiazda pracuje od rana do nocy, dlatego niedawno zdecydowała się na krótki urlop. Okazuje się jednak, że nie wszystko potoczyło się po jej myśli.

Dorota Szelągowska przeżyła chwile grozy w samolocie

Dorota Szelągowska pochwaliła się niedawno na swoim instagramowym koncie, że leci na Islandię. Ten malowniczy kraj znana prezenterka chciała odwiedzić już dawno, jednak dopiero teraz nadarzyła się okazja, aby to zrobić.

Reklama

Gwiazd TVN wsiadła do samolotu i po kilku godzina lotu podzieliła się z fanami dość zatrważającymi informacjami. Okazuje się, że pilot postanowił poinformować pasażerów o silnym wietrze, a także niespodziewanych turbulencjach.

"Pan kapitan powiedział, że mimo mocnego wiatru i spodziewanych turbulencji, pogoda jest »wystarczająca do wylądowania«. Czy to mnie przekonało?" - napisała na InstaStories Szelągowska.

Dorota najadła się sporo strachu podczas lotu. Jednak jak się później okazało, udało się szczęśliwie wylądować i dotrzeć do wyznaczonego celu. 

Dorota Szelągowska - kariera i życie prywatne

Dorota Szelągowska urodziła się 26 września 1980 roku w Trypolisie w Libii. Jest absolwentką Społecznego Liceum Ogólnokształcącego nr 5 w Milanówku. Ukończyła za to kurs projektowania wnętrz.

Była felietonistką magazynów "Olivia", "Pani", "Polska The Times". Współpracowała również z TVN przy produkcji programów rozrywkowych "Moja krew" i "Taniec z gwiazdami".

Od 2014 roku prowadzi programy w kanałach należących do grupy TVN Discovery.

Z pierwszym mężem, aktorem Pawłem Hartliebem, za którego wyszła w wieku 20 lat, ma syna Antoniego. 30 maja 2013 roku, po 11 latach związku, poślubiła Adama Sztabę. Para rozwiodła się 21 maja 2015 roku. W 2017 roku wyszła za Michała Wawro, z którym ma córkę Wandę. W 2019 roku para się rozstała, jednak ostatecznie rozwiedli się w 2021 roku.

Zobacz też:

Odchudzona Szelągowska zrobiona na "amerykańską seksbombę" na Balu TVN! Ujawniła nowego partnera

Dorota Szelągowska prezentuje efekty treningów. Projektantka przeszła ogromną metamorfozę!

Dorota Szelągowska chwali się rozstępami? "Więcej pasków niż adidas"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy