Reklama
Reklama

To miała być wielka miłość Szelągowskiej. Prawda szybko wyszła na jaw!

Dorota Szelągowska (42 l.) jako jedna z czołowych gwiazd stacji TVN została zaproszona na bal organizowany przez Fundację TVN. Gwiazda olśniła wyglądem, pokazując się w stylizacji upodabniającej ją do samej Marilyn Monroe. Uśmiech nie schodził jej z twarzy, a oczy uroczo błyszczały, a to wszystko za sprawą towarzysza, z którym projektantka pojawiła się na ściance. To jej nowy partner? Kim jest tajemniczy nieznajomy?

Dorota Szelągowska znowu poczuła motyle w brzuchu?

Dorota Szelągowska niestety nie ma szczęścia w miłości, chociaż nie da się ukryć, że cieszy się niemałym powodzeniem wśród przystojniaków. Miała okazję stanąć przed ołtarzem z trzema mężczyznami: Pawłem Hartliebem, Adamem Sztabą i Michałem Wawro, lecz każdy jej związek małżeński kończył się fiaskiem. 

Szczęście dają Dorocie jej dzieci. Projektantka jest bowiem mamą Antoniego i Wandy. I chociaż spełnia się jako mama, nie wychodzi jej bycie partnerką, jak niegdyś wspomniała w rozmowie z "Żurnalistą".

Reklama

Podczas Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" dało się jednak zobaczyć Dorotę w objęciach przystojnego bruneta z brodą. Kobieta czuła się dobrze w jego towarzystwie, co wyraźnie pokazywała. Uśmiech praktycznie nie schodził jej z twarzy, a oczy błyszczały. Można więc bez skrupułów rzec, że promieniała radością.

Media zaczęły spekulować na temat jej relacji z tajemniczym towarzyszem. Okazuje się jednak, że z córką Katarzyny Grocholi łączy go... tylko przyjaźń.

Dorota Szelągowska - kim jest jej nowy partner?

Mężczyzną, który dzielnie towarzyszył Szelągowskiej na balu, jest Mikołaj - bliski znajomy prezenterki. Jak się okazuje, to nie jest jej wybranek. Chociaż projektantka dobrze się z nim bawiła, nie patrzy na niego w kategoriach partnera na przyszłość, z którym mogłaby się zestarzeć.

"Z tego, co wiem, to Dorota szuka nowego kandydata na męża. Mikołaj z pewnością nim nie jest. To zupełnie inny typ faceta. Nie w jej charakterze, ale za to w kręgu jej bliskich, towarzyskich znajomości" - przekazała "Życiu na gorąco" osoba z rodziny gwiazdy.

Warto zauważyć, że nieco wcześniej mogliśmy podziwiać Dorotę u boku Adama i Cezarego, czyli dwóch innych jej kolegów. Kto wie, może Dorota próbuje zdecydować, kogo właściwie potrzeba jej w życiu?

Zobacz też:

Dorota Szelągowska chwali się rozstępami? "Więcej pasków niż adidas"

Dorota Szelągowska wyjawiła, na co choruje jej córka. Leczy się od urodzenia

Katarzyna Zielińska skończyła 43 lata. Wypowiedziała się w pięknych słowach o bliskich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy