Reklama
Reklama

Dopiero co Kate wyszła ze szpitala, a tu takie wieści. Media wracają do plotek o romansie Williama

Książę William nie od dziś jest podejrzewany o potajemny romans z Rose Hanbury, wieloletnią przyjaciółką swojej żony. Chociaż następca tronu wiernie trwa przy Kate, dbając o nią nawet w trakcie rekonwalescencji, niektóre zagraniczne media są przekonane, że to tylko pozory. Jakby tego było mało, podejrzewają nawet, że z domniemaną kochanką łączy go nie tylko płomienne uczucie, ale również… dziecko.

Media węszą wokół domniemanej kochanki Williama. Na jaw wyszły nowe szczegóły

Hiszpańskie media wciąż węszą wokół domniemanego romansu księcia Williama. Chociaż o relacji księcia z przyjaciółką księżnej Kate, Rose Hanbury, było głośno już jakiś czas temu, a temat zdążył przycichnąć ze względu na wieści o chorobie ukochanej żony Williama, zagraniczne media ponownie się nad nim pochyliły. Wystarczyło tylko, by Kate wróciła do domu. Dziennikarze są bowiem przekonani, że relacja tych dwojga wcale się nie skończyła.

Reklama

"Plotki sugerują, że książę William był zakochany w Rose (która jest mężatką) od wielu lat, ale ostatecznie zdecydował się poślubić Kate Middleton" - donosi hiszpańska Marca. 

Wszystko przez zadziwiające zachowanie Hanbury, która mimo wysokiej pozycji społecznej i ugruntowanego miejsca na dworze, zniknęła z przestrzeni publicznej tuż po koronacji Karola III. Warto przypomnieć, że 25 lat starszy mąż Rose jest prawą ręką króla. Zachowanie Handsbury wydaje się więc nietypowe i wcześniej niespotykane.

William powtarza znany schemat. Wcześniej to Karol podążył tą drogą

Zagraniczne media donoszą, jakoby romans następcy tronu ma na poły przypominać historię króla Karola. Syn Elżbiety II przez wiele lat potajemnie romansował z Camillą Parker Bowles, co przyczyniło się do rozpadu jego małżeństwa z księżną Dianą i oburzenia opinii publicznej.

"Książę William popełnia te same błędy, które popełnił kiedyś jego ojciec. [...] Podobnie jak jego ojciec był zakochany w Camilli Parker Bowles, która także była wówczas mężatką. Jeśli wszystkie te plotki okażą się prawdą, będzie to oznaczać, że Kate Middleton odgrywa rolę bardzo podobną do księżnej Diany" - przekonuje Marca. 

William ma dziecko z Hanbury? Media zestawiają szokujące fakty

Rose Hanbury od 2009 roku jest żoną Davida Rocksavage’a, cieszącego się uznaniem na dworze królewskim. Małżonków dzieli aż 25 lat różnicy wieku, co sprawia, że tiktorzerzy i influencerzy coraz śmielej spekulują o problemach seksualnych pary. Zdaniem wielu pożycie jest znacząco utrudnione w podeszłym wieku i trudno o spłodzenie potomstwa. 

Co więcej, córka Hanbury, Iris, urodziła się w czasie, gdy plotki o romansie księcia przedostały się do pracy i wypłynęły na światło dzienne.

Zobacz też:

Książę William pojawił się na uroczystej gali pomimo choroby Kate. Wywołał niemałą sensację

Księżna Kate szybko wraca do zdrowia. Pojawiły się nowe wieści o żonie Williama 

Księżna Kate w ciąży? Choroba miała być tylko przykrywką. Wielokrotnie tak już robiła

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy