Reklama
Reklama

Książę William pojawił się na uroczystej gali pomimo choroby Kate. Wywołał niemałą sensację

Chociaż w ostatnim czasie członkowie rodziny królewskiej żyją w cieniu problemów zdrowotnych księżnej Kate i króla Karola III, książę William zdecydował się wrócić do życia publicznego. Duże zainteresowanie wywołała jego obecność podczas gali rozdania filmowych nagród BAFTA.

Trudne chwile rodziny królewskiej

Niedawne doniesienia na temat nieoczekiwanej hospitalizacji księżnej Kate Middleton wywołały wielkie zamieszanie w Wielkiej Brytanii. Małżonka następcy tronu musiała poddać się operacji brzucha i w związku z tym na jakiś czas wycofała się zarówno z życia publicznego, jak i z pełnienia obowiązków służbowych oraz rodzinnych.

Choć Pałac Buckingham uspokajał opinię publiczną i przekonywał, że arystokratce nie dolega nic poważnego, jej problemy zdrowotne budzą duży niepokój. Brytyjscy dziennikarze prześcigają się w teoriach na temat domniemanej choroby Kate. Niektórzy sugerują nawet, że wybranka księcia Williama może być... w ciąży.

Reklama

Pewne jest jednak, że nie zobaczymy jej przynajmniej do Wielkanocy. Choć 42-latka wyszła już ze szpitala, teraz czeka ją rehabilitacja.

Książę William pojawił się na rozdaniu nagród BAFTA

Choć początkowo książę William odwołał wszystkie zaplanowanie spotkania i zdecydował się poświęcić cały wolny czas swojej żonie, po tym jak Kate Middleton poczuła się nieco lepiej, starszy syn Karola III powrócił do pełnienia obowiązków przedstawiciela rodziny królewskiej.

Niemałą sensację wywołała obecność arystokraty na gali rozdania nagród filmowych BAFTA, a także to, że tym razem następca tronu po czerwonym dywanie musiał przechadzać się... sam. Pomimo nieobecności małżonki 41-latek przyciągnął jednak uwagę fotoreporterów.

Przyszły monarcha, który na wydarzenie przybył w klasycznym, czarnym garniturze i białej koszuli, znalazł czas na rozmowę z wielbicielami i zapozowanie do kilku zdjęć. Książę wymienił też serdeczności z przedstawicielami świata show-biznesu, w tym między innymi z Cate Blanchett i Davidem Beckhamem.

Pomimo wielu problemów, z jakimi boryka się ostatnio rodzina królewska, William starał się zachować dobry nastrój  i z zaangażowaniem brał udział w uroczystym wydarzeniu. Niewykluczone, że na następnej medialnej imprezie pojawi się już w towarzystwie żony.

Zobacz też:

Księżna Kate szybko wraca do zdrowia. Pojawiły się nowe wieści o żonie Williama

Księżna Kate w ciąży? Choroba miała być tylko przykrywką. Wielokrotnie tak już robiła

Książę William zostawia Kate i dzieci. Musi być na gal BAFTA

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | BAFTA | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy