Reklama
Reklama

Księżna Kate ukrywała chorobę przed bliskimi. Na jaw wychodzą szokujące kulisy operacji

Kate Middleton od ponad tygodnia przebywa w londyńskim szpitalu, gdzie przeszła operację brzucha. Wydarzenie wstrząsnęło fanami royalsów z całego świata, ale nie tylko oni zostali zaskoczeni przez wieści o księżnej. Również jej bliscy aż do samego końca nie wiedzieli o zbliżającej się hospitalizacji. Właśnie poznaliśmy nowe szczegóły.

W całej brytyjskiej rodzinie królewskiej nie ma drugiej osoby, która cieszyłaby się taką popularnością jak Kate Middleton. Nic więc dziwnie, że wieści o nagłej hospitalizacji żony księcia Williama wywołały tak wielkie poruszenie na całym globie. Na szczęścia zaplanowana na 16 stycznia operacja brzucha zakończyła się sukcesem, ale 42-latka nadal nie opuściła szpitala. A na jej powrót do życia publicznego poczekamy jeszcze dłużej, bo nastąpi to najwcześniej na Wielkanoc.

Reklama

Ostatni tydzień upłynął Kate na powolnym dochodzeniu do siebie, w czym wspierają ją rodzice i księże William (cała trójka na ten okres zrezygnowała ze swoich obowiązków royalsów). Księżnej została też wyznaczona następczyni spośród dostępnych royalsów. Z czasem dochodzą też do nas kolejne wieści dotyczące okoliczności wystąpienia problemów zdrowotnych księżnej. Jak się okazuje, nawet osoby wyjątkowo bliskie dla Kate Middleton zostały zaskoczone przez wieści z połowy stycznia.

Kate Middleton ukrywała chorobę przed bliskimi. Wychodzą nowe szczegóły

Zaledwie trzy tygodnie przed przymusową wizytą Kate w szpitalu nic nie wskazywało na to, że będzie musiała przejść poważną operację. Okres świąteczny żona następca tronu spędziła pod okiem dziennikarzy i wszystko wydawało się w porządku z jej zdrowiem. Jak podaje portal People, kłopoty księżnej były jedną z najpilniej strzeżonych sekretów royalsów. Nic nie wiedzieli o tym nawet najbliżsi współpracownicy i przyjaciele Kate Middleton czy księcia Williama. Tej informacji nie wolno było wyjść poza rodzinę.

Bliscy znajomi małżeństwa po raz ostatni widzieli parę pod koniec grudnia, gdy odwiedzili ich w Norfolk na wspólnych aktywnościach. Kate podobno nie dawała wtedy po sobie poznać, że coś może być nie tak. Nie zmienia to natomiast faktu, że operacja została wcześniej zaplanowana.

Księżna Kate nie widziała się z dziećmi

Według ostatnich informacji trójka dzieci nie odwiedziła póki co mamy na miejscu. Jedynie książę William został przyłapany przez fotoreporterów jak opuszczał London Clinic. Kate podobno utrzymuje jednak stały kontakt z rodziną za pomocą rozmów wideo. Wkrótce zapewne dojdzie jednak do wyczekiwanego przez obie strony spotkania.

Zobacz też:

Król Karol III również trafił do szpitala. Camilla dała mu jasne ultimatum

To ona zastąpi Kate Middleton na czas hospitalizacji. Dobry wybór?

Pojawiła się data wyjścia ze szpitala księżnej Kate. Tak komunikuje się z bliskimi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | książę Wiliam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy