Krzysztofa Ibisza nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi telewizji. To legendarny i uwielbiany przez widzów prezenter. Ostatnio w jego życiu dzieje się całkiem sporo. Jakiś czas temu gwiazdor wspólnie z żoną Joanną Ibisz ogłosił, że spodziewa się kolejnego dziecka. Dodatkowo na prezentera Polsatu czekają nowe wyzwania w zaprezentowanej właśnie jesiennej ramówce stacji.
Ibisz będzie jedną z twarzy nowego hitu telewizji śniadaniowej, wspólnie z Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi "halo tu polsat". Dodatkowo celebryta ponownie będzie prowadzącym wracającego po latach legendarnego teleturnieju "Awantura o kasę", który także zobaczycie na antenie Polsatu.
To nie były plotki. Krzysztof Ibisz naprawdę to zrobi
Zapracowany Krzysztof Ibisz właśnie zaskoczył swoich fanów po raz kolejny. Tym razem celebryta wstawił na swojego Instagrama zdjęcie z Blanką, naszą reprezentantką na Eurowizji znaną z hitu "Solo".
Na fotce gwiazdy uśmiechają się do fanów, a Krzysiek pisze...
"Chcielibyście zobaczyć mnie w teledysku u Blanki? Już niedługo będziecie mogli zobaczyć nasz wspólny taniec na tiktoku" - zapowiada prezenter.
Jesteśmy bardzo ciekawi, jaka to inicjatywa szykuje się tym razem. Podobnie jak fani, którzy aktywnie komentują post Krzysztofa Ibisza.
"Oczywiście ze tak! Chcemy!!!!"
"Dwie ikony"
Czytamy w komentarzach.
Zobacz też:
Zjawiskowa Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz połączyli siły. Idealna z nich para
"Awantura o kasę". Takie pytania zadał Krzysztof Ibisz. Odpowiesz? [QUIZ]








