Reklama

Reklama

Reklama

Doda zrobiła niespodziankę mężowi! Tego się nie spodziewał!

Doda (34 l.) słynie z dużego gestu i nie szczędzi pieniędzy na tych, których kocha. Do tego grona szczęśliwców dołączył niedawno Emil, nowy mąż piosenkarki i żona postanowiła zrobić mu drogą niespodziankę.

Ślub w tajemnicy w uroczej Hiszpanii, potem urocze chwile tylko we dwoje. Odkąd Doda została żoną Emila, to małżonkowie się wręcz nie rozstają.

Co prawda sporo czasu spędzają razem w trasie koncertowej Doroty, ale teraz gwiazda znalazła chwilę, żeby odpocząć ze swoim ukochanym.

Wynajęła piękny apartament w SPA w Wilnowie w województwie warmińsko-mazurskim i podała Emilowi adres kurortu, nie mówiąc nic więcej. Okazało się, że celebrytka zaplanowała kilka dni słodkiego lenistwa, opalanie, wycieczki i dobre jedzenie.

Reklama

Pochwaliła się nawet zdjęciem, na którym wraz z Emilem radośnie skaczą po łące w samych kostiumach kąpielowych i dodała wszystko wyjaśniający podpis:

"Lubię robić niespodzianki, szczególnie dla męża. Mazurki ,cud naturki. P.S. Przy nim unoszę się nad ziemią!"

Jej ukochany wyglądał na bardzo zadowolonego i chyba jeszcze nie zdążył pożałować swojej decyzji o wybraniu sobie Dody na żonę. Oby tak dalej! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy