Reklama
Reklama

Doda zaprowadzi nowy porządek w "Love Island". To naprawdę wydarzy się w dzisiejszym odcinku!

W „Love Island. Wyspa miłości” nie brakuje wyzwań, z którymi muszą mierzyć się uczestnicy. Tym razem prym na wyspie wiedzie Doda, która postanowiła wprowadzić wśród wyspiarzy nowy porządek. Atmosfera dodatkowo zgęstnieje, gdy uczestnicy będą musieli zmierzyć się z prawdą. Oto zwiastun nowego odcinka!

Siódma edycja "Love Island. Wyspa miłości"

W malowniczej scenerii Andaluzji i nowej, luksusowej willi już siódmy raz przeżywamy romantyczne przygody pięknych, młodych i spragnionych miłości singli i singielek. 

Uczestnicy programu "Love Island. Wyspa miłości" mają szansę nie tylko znaleźć prawdziwą romantyczną miłość, ale także zdobyć popularność i wysoką nagrodę, czyli aż 100 tysięcy złotych. Nowa edycja programu gwarantuje nie tylko wyjątkowe emocje, lecz również zaskoczenia i niespodzianki uwielbiane przez widzów.

Reklama

Program "Love Island. Wyspa miłości" emitowany jest na antenie Czwórki.

W najnowszym odcinku wielu uczestników stanie z prawdą twarzą w twarz. Oto zwiastun:

"Love Island. Wyspa miłości" - Doda rządzi w Kręgu Ognia! "Nie będzie zwyczajnie i normalnie"

Wyjątkowe przeparowanie da dużo do myślenia Islanderom. Wszyscy skonfrontują się z komentarzami widzów, które nie zawsze są przychylne. Doda weźmie sprawy w swoje ręce i bez ceregieli wprowadzi porządek w willi tak, by empatia i wzajemny szacunek zaczęły panować w relacjach wyspiarzy i wyspiarek. Co więcej, Julia wyciągnie lekcję ze zmiany partnera, Adam pochyli się nad swoim zachowaniem, a Alicja będzie musiała zajrzeć do własnego sumienia!

Islanderzy zmierzą się z prawdą. Szykuje się emocjonujący odcinek!

"Love Island, Wyspa miłości" - gdzie oglądać?

Kolejny odcinek już dzisiaj o 21:00 w TV4. Show można oglądać przez następne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze.

Najnowsze odcinki 7. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" obejrzysz bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości": Agata w Kryjówce spełniła swoje dwie fantazje. Później do programu wkroczyła Doda!

Doda będzie robić porządki na "Love Island"!

Ola i Kamil nieźle namieszali swoją decyzją!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 7 | TV4 | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy