Reklama
Reklama

Doda zapozowała z dzieckiem. Nadeszła pora na zamrożenie jajeczek?

Doda (38 l.) nareszcie odnalazła w swoim życiu upragniony spokój. Piosenkarka spędza cudowny czas w Wietnamie w towarzystwie swojego nowego partnera, Dariusza Pachuta. Nagle celebrytka podzieliła się w sieci zdjęciem, na którym zapozowała z uroczym dzieckiem. Czy to zawoalowana forma deklaracji?

Doda: nowy partner

Doda przez wiele lat doznawała kolejnych zawodów miłosnych. Wokalistka ma za sobą nieudane małżeństwa z Radosławem Majdanem oraz Emilem Stępniem. Ostatni związek gwiazdy zakończył się w atmosferze skandalu. Piosenkarka opowiadała później, że padła ofiarą przemocy psychicznej, co doprowadziło ją do depresji i myśli samobójczych. 

Pomimo licznych zranień, Doda nie straciła nadziei na znalezienie swojej drugiej połówki. Wzięła nawet udział w programie "Doda. 12 kroków do miłości" wierząc, że telewizja pomoże jej związać się z godnym zaufania, kochającym partnerem. Ostatecznie żaden z kandydatów nie podbił serca Dody. 

Reklama

Na szczęście los uśmiechnął się do piosenkarki poza programem. Doda poznała uroczego mężczyznę, który wpadł jej w oko. Niedawno gwiazda ujawniła, że nie jest już singielką. Nowy chłopak Dody to Dariusz Pachut. Mężczyzna w przeszłości był partnerem Doroty Gardias. Choć związek Dariusza Pachuta i Dody jest jeszcze bardzo świeży, zakochani nie tracą czasu i otwarcie cieszą się swoim uczuciem. Para wybrała się na egzotyczne wczasy do Wietnamu. Z materiałów udostępnianych przez piosenkarkę w mediach społecznościowych dowiadujemy się, jak przebiega ich wspólny wyjazd. Dariusz Pachut nie widzi świata poza nową ukochaną i wykorzystuje każdą okazję, aby prawić jej niesamowite komplementy.

Tym razem na profilu Dody ukazało się zdjęcie, jakiego z pewnością żaden z jej fanów nie mógł się spodziewać nawet w najśmielszych snach. Celebrytka podzieliła się fotografią wykonaną w samym sercu wietnamskiej dżungli. Zapozowała, trzymając na rękach dziecko. Uroczy kilkulatek bardzo dobrze czuł się w towarzystwie polskiej gwiazdy i z chęcią uśmiechał się do obiektywu. Publikacja zaowocowała wielkim odzewem ze strony internautów. Niektórzy odebrali to jako deklarację...

Doda zapozowała z dzieckiem

Doda wielokrotnie deklarowała, że macierzyństwo nie jest jej marzeniem. Piosenkarka wprost mówiła, że nie chce mieć dzieci. Jej najnowszy wpis na Instagramie mógłby być odebrany przez fanów jako zmiana zdania w tym temacie. Opis fotografii nie pozostawia jednak złudzeń, że Doda ani myśli decydować się na potomstwo. 

Piosenkarka trafnie przewidziała reakcję internautów. W komentarzach zaroiło się od opinii o tym, że dziecko "pasuje" Dodzie, oraz że byłaby wspaniałą mamą. Jedna z fanek trafnie zauważyła, że nie powinno się używać takich stwierdzeń, ponieważ są nie na miejscu.

"Najgorsze komentarze, pasuje Ci.... Komu pasuje dziecko co to za stwierdzenie.... To nie garderoba" - brzmi jeden z komentarzy.

Jeszcze inna obserwatorka pozwoliła sobie na niebywałą bezpośredniość. Kobieta doradziła Dodzie, aby zamroziła jajeczka. 

"Dorota zamroź jajeczka" - napisała internautka.

Przekraczający granicę intymności komentarz wywołał sporą burzę w sieci, ale Doda nie zdecydowała się na niego zareagować. Piosenkarka ma swoje zdanie na temat macierzyństwa i nic nie wskazuje na to, aby zamierzała je zmienić. Najważniejsze, że jest szczęśliwa z tego, jak obecnie wygląda jej życie. 

Zobacz też:

Anna Lewandowska pilnie opuściła Katar. Żona Roberta nie miała innego wyjścia...

Roxie Węgiel pokazała swojego chłopaka. Tym razem jest zupełnie inaczej

Robert Lewandowski nie powinien tego mówić. Jest reakcja legendy futbolu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama