Reklama

Dariusz Pachut

Środa, 28 września 2022 (12:08) Aktualizacja Czwartek, 4 stycznia 2024 (11:05)
Dariusz Pachut jest sportowcem, trenerem i ratownikiem medycznym. Jest mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Znany jest szerszej publiczności ze swoich związków z Dorotą Gardias oraz Dodą.
Dariusz Pachut - najważniejsze informacje
Dariusz Pachut /VIPHOTO /East News

Dariusz Pachut - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  28.09.1986

 • Miejsce urodzenia:

  Zabrzeż

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

 • Zawód:

  sportowiec

Skąd pochodzi i czym zajmuje się Dariusz Pachut?

Dariusz Pachut przyszedł na świat w 1986 roku w Zabrzeży, wsi znajdującej się w województwie małopolskim. Dariusz Pachut to ratownik medyczny, sportowiec, podróżnik, a oprócz tego ambasador marki napojów izotonicznych. W internecie można się dowiedzieć, że ulubionymi zajęciami mężczyzny są wspinaczka górska i lodowa, kajakarstwo, skoki ze spadochronem, a także nurkowanie. Jest też instruktorem strzelania i mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Jak widać, Dariusz Pachut to człowiek, który ceni aktywne spędzanie czasu.

Osiągnięcia sportowe Dariusza Pachuta  

Dariusz Pachut był pomysłodawcą zdobycia “Korony Wodospadów”, a równocześnie organizatorem tej wyprawy. Wraz z grupą przyjaciół w 2019 roku wspiął się, a następnie zjechał na linie z Salto Angel w Wenezueli, najwyższego wodospadu świata, mającego 979 metrów wysokości. Stało się to początkiem powstania projektu “Slide Challenge”. Dariusz Pachut i sześciu innych sportowców w 2022 roku zdobyli pierwsze dwa, spośród dziesięciu najwyższych wodospadów świata. Oprócz niego w wyprawie uczestniczyli: Dimitri Wika, Jakub Poburka, Miłosz Forczek, Tomasz Grodzicki, Jan Wierzejski oraz Wojciech Kozakiewicz.

Działalność charytatywna

Podróżnik w październiku 2020 roku był uczestnikiem wyprawy na Rysy, która relacjonowana była przez “National Geographic Polska”. Towarzyszył mu wtedy siedmioletni Rayyan Szczepaniak, niepełnosprawny chłopiec, który urodził się bez kości piszczelowej i stawu kolanowego. Dariusz Pachut niósł chłopca na plecach, w ten sposób Rayyanowi udało się zdobyć wymarzony szczyt i spełnić największe marzenie.

Życie prywatne Dariusza Pachuta - związek z Dorotą Gardias

O Dariuszu Pachucie zrobiło się naprawdę głośno na początku 2022 roku, kiedy to związał się z dziennikarką Dorotą Gardias. Jak wspomina pogodynka, mężczyzna był dla niej ogromnym wsparciem, zwłaszcza w 2021 roku, kiedy to wykryto u niej guza piersi. Zmiana na szczęście okazała się niegroźna. W marcu 2022 roku z instagramowego profilu dziennikarki zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia pary, a niedługo potem wyznała ona, że ich związek dobiegł końca.

Dariusz Pachut - wybranek Dody

Po rozstaniu z Gardias Dariusz Pachut był widziany razem z Dodą podczas przejażdżki rowerowej. Zdjęcia opublikowane zostały przez jeden z tabloidów. Po tym wydarzeniu powstały spekulacje, że Pachuta łączą bliskie relacji z Dorotą Rabczewską. Jesienią 2022 roku Dorota Rabczewska była główną bohaterką programu “Doda. 12 kroków do miłości” emitowanego na Polsacie. Gwiazda udała się w nim na 12 randek z mężczyznami, których wybrała dla niej produkcja. Piosenkarka postawiła tylko trzy warunki: chciała, aby każdy z mężczyzn był wysportowany, był wysoki i miał piękne zęby. W ostatnim odcinku show artystka powiedziała, że jej serce jest już zajęte, i to nie przez jednego z kandydatów programu. Krótko po zakończeniu emisji reality show wyjaśniło się, że jej wybrankiem jest Dariusz Pachut. Po programie ukazał się teledysk do nowej piosenki artystki “Wodospady”, w którym występuję podróżnik.
Później pojawiły się doniesienia o rozstaniu Pachuta z Dorotą Rabczewską. Para przestała się obserwować na Instagramie, a także usunęła wszystkie wspólne zdjęcia. Żadne z nich nie potwierdziło jednak tej informacji. Fani piosenkarki mieli nadzieję, że tym razem to ten jedyny. Doda ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa.  
Niewiele wiadomo o wcześniejszych związkach Dariusza Pachuta. Z jego profilu instagramowego można wywnioskować, że ma dwoje dzieci, syna i córkę. Dzieci podobnie jak on wykazują zamiłowanie do sportu. Jak widać na zdjęciach, mężczyzna chętnie zabiera potomstwo na wycieczki rowerowe, czy spływy kajakowe.

Dariusz Pachut - Wiadomości