Reklama
Reklama

Były Gardias komplementuje Dodę: „Pięknie wyglądasz kochanie”. Wcześniej to samo mówił pogodynce?

Doda obecnie przeżywa szczęśliwy okres w życiu, a to za sprawą nowego partnera, Dariusza Pachuta. Para przebywa obecnie na wakacjach, co ukochany piosenkarki relacjonuje ze szczegółami. Jak można wnioskować, bawią się w najlepsze i korzystają z otaczających ich dobrodziejstw.

Doda i jej nieszczęśliwe związki

Doda kilka miesięcy temu rozwiodła się w dość nieprzyjemnej atmosferze z mężczyzną, który miał być tym jedynym. Emil Stępień okazał się jednak nieco innym człowiekiem niż początkowo sądziła. Ich miłość zrodziła się z przyjaźni, a na koniec pozostał duży niesmak.

Aby zaleczyć złamane serce, postanowiła poszukać miłości w reality show "Doda -12 kroków do miłości", jednak ostatecznie w ostatnim odcinku wyznała, że... owszem, zakochała się, ale w kimś spoza programu.

Reklama

Tym kimś okazał się Dariusz Pachut, czyli niedawny partner Doroty Gardias, z którym pogodynka rozstała się kilka miesięcy temu, do dziś nie wyjawiając, co było powodem zerwania. Mężczyzna również unikał tematu jak ognia i gładko przeszedł do związku z Dodą.

Dariusz Pachut komplementuje Dodę

Dziś Rabczewska i Pachut nawet nie ukrywają już swojego związku, wręcz przeciwnie - zaczęli się nim chwalić!

Para obecnie przebywa na wspólnym urlopie w Wietnamie i bawią się w najlepsze! Wybrali się m.in. na lokalny targ, co Dariusz Pachut dokładnie zrelacjonował.

"My dzisiaj wylądowaliśmy na pobliskim bazarze, gdzie można podobno kupić wszystko. Będę próbował lokalnego robactwa. Zobaczymy, co znajdziemy dziwnego" - wyznał, po czym zabrał się za konsumpcję lokalnych przysmaków.

U Dody na relacji z kolei możemy usłyszeć, jak ukochany ją komplementuje. Podczas gdy ona prezentowała wszystkim swoim strój, określając go mianem "jakby na truskawki szła", Dariusz Pachut odparł jej: "pięknie wyglądasz kochanie".

Na Instagramie Dody znalazło się też pierwsze zdjęcie pary, na którym Dariusz Pachut nie ma zakrytej twarzy. Tym samym oficjalnie przyznała, że są razem. Co na to fani? Otóż, wielu z nich martwi się, że mężczyzna okaże się kopią jej byłych, z którymi ona nie ma najlepszych wspomnień.

"Dobra z całym szacunkiem ale to już było...jakbym znowu widziała tłuste włosy Emila.... A później j*b na łyso, po co ? Każdy się cieszy ze jesteś szczęśliwa! Ale za jaką cenę? Po co znowu medialnie, oby ten kandydat wytrzymał dłużej niż poprzednicy, trzeba go dopingować bo będzie tego potrzebował. Płyta rewelacja jest sukces" - brzmi jeden z komentarzy, który "polajkowało" wiele innych osób.

Zobacz też:

Doda w łóżku z nowym facetem. Już się nie ukrywają! Nagranie podbija sieć!

Doda i Kozidrak to najlepsze przyjaciółki? Beata jest zachwycona jej nowym chłopakiem

Doda pokazała zdjęcie z ukochanym! Czy to były Gardias?    

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy