Reklama

Reklama

Reklama

Doda pokazała zdjęcie z ukochanym! Czy to były Gardias?

Doda nie miała do tej pory szczęścia do mężczyzn. Jej związki z Radosławem Majdanem, Nergalem czy Emilem Stępniem zakończyły się, a ona nie wspomina najlepiej tych mężczyzn. Czyżby nowa miłość miała odwrócić złą passę?

Doda znalazła miłość po programie

Doda w ostatnim odcinku show "Doda. 12 kroków do miłości" przyznała, że jest zakochana. Nie chciała wyjawić, kim jest mężczyzna, który skradł jej serce, ale jak donosiły media to prawdopodobnie były partner Doroty Gardias - Dariusz Pachut.

"Moje serce jest zajęte. Jestem zakochana. Nie dotyczy to żadnego z kandydatów. Jest to sytuacja świeża. Uczucie narodziło się po programie" - powiedziała Rabczewska.

Reklama

Widzowie randkowego show Dody mieli nadzieję, że artystka wybierze Stefana. Zresztą mężczyzna jej też przypadł do gustu. Przyjaciele Rabczewskiej bardzo polubili niemieckiego absztyfikanta, a siostra uczestnika była zachwycona piosenkarką. Niestety nie zaiskrzyło. Doda wyjawiła Stefanowi, że nie chce się z nim wiązać. Wokalistka powiedziała mężczyźnie, że nic do niego nie czuje.

"Chciałam ci podziękować, że przyjechałeś i zmieniłeś swoje plany dla mnie. Jeśli mam być szczera to moje serce niczego nie czuje. Dobrze więc kumple" - powiedziała Doda.

Kim jest ukochany Dody? Właśnie opublikowała zdjęcie z nim

Doda nie chciała zdradzić widzom i Leszkowi Melibrudzie, psychologowi, z którym przeprowadziła kilkanaście godzin rozmów w programie, kim jest tajemniczy ukochany

Jak donosił kilka dni później "Super Express", nowy facet Dody to najprawdopodobniej przystojniak z jej nowego teledysku, który ukazał się w sieci tuż po zakończeniu finałowego odcinka. 

"Doda nie ujawniła w programie, w kim jest zakochana. Wygląda na to, że więcej może ujawniać jej teledysk do piosenki "Wodospady", który ukazał się zaraz po zakończeniu programu. Obok Dody występuje w nim przystojny mężczyzna" - sugerował tabloid.

Co prawda na filmiku nie widać całej twarzy mężczyzny, jednak na niektórych fragmentach jest on bardzo podobny do Dariusza Pachuta, z którym Doda była łączona już jakiś czas temu. Przypomnijmy, że fotoreporterzy przyłapali Rabczewską z przystojnym ratownikiem medycznym i sportowcem. Muskularny góral i artystka w wakacje zostali sfotografowani podczas przejażdżki rowerowej.

Doda 11 listopada zamieściła w sieci relację. Na fotografii widać, że za rękę trzyma ja umięśniony mężczyzna z tatuażem na ręce. W tle słychać fragment najnowszego utworu artystki "Wodospady":"I tak za rękę mnie złap. I te kilka zdań wystarczy..."

Fani Dody są pewni, że doniesienia, iż serce artystki skradł Dariusz Pachut są prawdziwe. A jak Wy sądzicie?

Zobacz też:

Doda potrzebuje poszukuje "domatora i podróżnika". "Jestem artystką, jestem marzycielką, jestem dużym dzieckiem"

Piotr Krysiak wraca do tematu Emila S. Demaskuje "maltańskie Polywood"?

Dziwna reakcja Andrzeja Piasecznego na występ Dody. Kamery wszystko uchwyciłypomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy