Reklama
Reklama

Doda w łóżku z nowym facetem. Już się nie ukrywają! Nagranie podbija sieć!

Doda już nie kryje się z faktem, że znalazła nową miłość. Wprawdzie nie potwierdziła jeszcze oficjalnie, kim jest jej nowy partner, jednak daje fanom pewne znaki. Teraz pokazała się nawet z nowym partnerem w łóżku! On z kolei posłodził jej w komentarzu pod jednym z najnowszych zdjęć…

Doda szukała faceta w "12 kroków do miłości". Znalazła poza programem!

Dorota Rabczewska nie miała dotąd szczęścia w miłości. Jej poprzednie związki zwykle kończyły się z wielkim hukiem, a ostatnie małżeństwo z Emilem Stępniem wręcz całkowicie ją przybiło.

Postanowiła więc poszukać partnera w programie "Doda - 12 kroków do miłości". Randki jednak na nic się zdały i Rabczewska ostatecznie nie zdecydowała się na żadnego z kandydatów. Szczęście jednak i tak się do niej uśmiechnęło, gdyż udało jej się znaleźć miłość poza programem, co obwieściła w ostatnim odcinku. "Moje serce jest zajęte. Jestem zakochana. Nie dotyczy to żadnego z kandydatów. Jest to sytuacja świeża. Uczucie narodziło się po programie" - powiedziała Rabczewska. Niektórzy nawet poczuli się wówczas oszukani, gdyż spodziewali się, że zwiąże się z kimś z programu.

Reklama

Doda związała się z byłym Gardias

Choć Rabczewska nie wyjawiła, w kim się zakochała, wiele osób domyśla się, kim jest jej nowy wybranek. Mowa o Dariuszu Pachucie, czyli sportowcu, który jeszcze niedawno był w związku z Dorotą Gardias.

Mężczyzna udziela się czasem w komentarzach na jej profilu na Instagramie, tak jak ostatnio, gdy nieźle jej posłodził. "No muszę przyznać ze spędzić tak długi czas w zimnej, górskiej wodzie i wciąż wyglądać niesamowicie... to jest sztuka" - napisał. Zostali też przyłapani przez paparazzich, a ponadto Dariusz Pachut wystąpił w najnowszym teledysku Dody do piosenki "Wodospady".

Ale to nie wszystko! Na najnowszym wideo, które Doda zamieściła na TikToku, para turla się ze sobą w łóżku! Wprawdzie wokalistka nie potwierdziła, że mężczyzna z filmiku to właśnie Dariusz Pachut, jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że to właśnie on, co także zauważyli fani Dody.

Być może gwiazda czeka na jakąś bardziej dogodną okazję, by oficjalnie przedstawić światu swojego nowego ukochanego?

Kim jest Dariusz Pachut, nowy facet Dody?

Dariusz Pachut to pochodzący z Małopolski ratownik medyczny, który pasjonuje się sportem, m.in. wspinaczką górską, kajakarstwem, nurkowaniem czy skokami ze spadochronu. Do niedawna był związany z Dorotą Gardias. Para rozstała się, nie zdradzając powodów zerwania.

Może z Dodą bardziej mu się poszczęści?

Zobacz też:

Doda wspomina babcię i ripostuje Natalię Siwiec. "Im człowiek starszy, to sobie przypomina różne rzeczy"

Doda w zmysłowej siateczce na finale "Tańca z gwiazdami". Było widać prawie wszystko!

Doda: Umierałam od środka [WYWIAD]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy