Reklama
Reklama

Doda baluje z byłym Gardias na wakacjach. Gustują w takich samych ubraniach!

Doda powoli oswaja swoich fanów z nową miłością. Najpierw potwierdziła publicznie, że jest zakochana, później pokazała wspólny filmik z łóżka, a teraz zapozowała z ukochanym do wakacyjnego ujęcia. Para przebywa bowiem obecnie w raju!

Skomplikowane życie uczuciowe Dody

Dorota Rabczewska i jej życie uczuciowe to temat na dość obszerną książkę. Piosenkarka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, które zakończyły się z hukiem, a także równie głośne związki, które nie zdążyły zostać przypieczętowane przed ołtarzem lub w urzędzie stanu cywilnego. Zdążyły za to zostać rozłożone na czynniki pierwsze w mediach kolorowych, a to za sprawą wspólnych wywiadów, wyjść na imprezy celebryckie czy relacji z romantycznych podróży.

Dziś jednak Doda chyba nie chciałaby pamiętać o Emilu Haidarze czy Emilu Stępniu, gdyż to właśnie rozstania z tymi partnerami były najbardziej burzliwe i odbiły się szerokim echem w mediach.

Reklama

Złamane serce Rabczewskiej zostało jednak niedawno posklejane za sprawą nowego ukochanego, którego zaanonsowała światu w ostatnim odcinku swojego reality show "Doda - 12 kroków do miłości". Wprawdzie nie jest to żaden z kandydatów z programu, jednak najważniejsze, że Doda jest obecnie szczęśliwa.

Doda i Dariusz Pachut razem na wakacjach. Pokazali wspólne zdjęcie!

Choć nie ujawniła, kim jest jej nowy partner, to nie ma wątpliwości, że jej serce zdobył Dariusz Pachucki, który jeszcze niedawno gościł w sercu innej polskiej gwiazdy, mianowicie Doroty Gardias. Po ich związku zostało jednak już tylko wspomnienie i kilka wspólnych fotek.

Doda za to zdążyła nagrać już filmik z Pachutem w łóżku, który zamieściła na TikToku, teraz para z kolei wypoczywa na wspólnych rajskich wakacjach. Nie zdradziła, gdzie dokładnie przebywają, ale wiadomo, że jest tam egzotycznie. Zapozowali bowiem do wspólnego zdjęcia na tle palm, mając na głowie charakterystyczne kapelusze, a także identyczne stroje.

Rabczewska nie oznaczyła ukochanego, widać więc, że powoli oswaja fanów z nową miłością. Mając na uwadze jednak przeszłość, zapewne niebawem  zaczną pokazywać się razem, bez zasłaniania twarzy.

Pasują do siebie?

Zobacz też:

Doda w łóżku z nowym facetem. Już się nie ukrywają! Nagranie podbija sieć!

Doda i Kozidrak to najlepsze przyjaciółki? Beata jest zachwycona jej nowym chłopakiem

Doda pokazała zdjęcie z ukochanym! Czy to były Gardias?    


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy