Reklama
Reklama

Doda wspomina babcię i ripostuje Natalię Siwiec. „Im człowiek starszy, to sobie przypomina różne rzeczy”

Doda (38 l.) otworzyła się przed nami na temat swojej babci, którą wszyscy zwali Ludwiką. Ceniła tę silną kobietę? Okazuje się, że wyciągnęła od niej cenne lekcje, z których zamierza korzystać w przyszłości. Przy okazji odniosła się także do rewelacji Natalii Siwiec.

Doda wspomina zmarłą babcię

Reporter Pomponika postanowił z okazji Wszystkich Świętych porozmawiać z Dodą o zmarłych z jej rodziny, a w szczególności zapytał ją o babcię Pelagię. Wokalistka zareagowała na wspomnienie o niej niemalże od razu i... skarciła dziennikarza.

 "Ona by cię spoliczkowała za to. Był zakaz. Jak ja jej dałam kiedyś kubek z jej imieniem, to pierdo**ęła nim o ziemię. I to taki z porcelany" - opowiedziała Doda i wyjaśniła:

Reklama

Po tych błogich żartach zdobyła się jednak na szczere wyznanie i przed kamerą wyliczyła liczne zalety swojej babci. Zauważyła, że jej babcia była wyjątkowo silną kobietą i nigdy nie mogła się nadziwić, skąd ona ją bierze w podeszłym wieku.

"Lusia była sztos. Była takim naszym ciepłym duchem w domu, bo mieszkała razem z nami, całej rodziny. Kochana, ciepła, spokojna, bardzo taka dyplomatyczna, rodzinna, cudowna. Ale była taka silna. Pamiętam, jak miałam wybuch złości czy coś i tam rzuciłam czymś i chciałam wybiec z domu, jak mnie złapała.... To była babina taka już wtedy 70-letnia, może 80-letnia i ja mówię, skąd w tobie jeszcze tyle siły, ty tam ćwiczysz u ojca na siłowni, przyznaj się" - śmiała się Doda.

Chociaż wydawałoby się, że Doda ma w głowie jedynie ciepłe wspomnienia z babcią, ostatecznie stwierdziła, że historia pani Ludwiki jest smutna, ponieważ po śmierci ukochanego męża, kobieta postanowiła żyć w samotności do końca swoich dni, a próbującym zalecać się do niej adoratorom stanowczo odmawiała.

"Smutna była ta jej historia, bo była zakochana w dziadku, a on stosunkowo wcześnie zmarł przez błąd lekarski na stole operacyjnym. Wspaniały człowiek, bardzo taki słoneczny, pracowity. I ona nigdy już potem nie chciała żadnego innego. Ona miała sześćdziesiąt parę lat, więc młoda kobita i bardzo ładna i nigdy nawet nie spojrzała... Jak adoratorzy przychodzili, to pluła im pod stopy. Powiedziała, że tylko jej mąż będzie w jej sercu do końca chwil i tak też się stało" - wspominała Doda.

Doda nauczyła się tego od babci!

Rabczewska nie ukrywa, że przez wiele lat ignorowała nauki, które próbowała jej przekazać babcia, chcąc przekonać się o wszystkim na własnej skórze. Jak zaznaczyła, z wiekiem to się zmieniło i musiała ostatecznie przyznać jej rację w wielu kwestiach.

"Tyle mi mądrości przekazała, z których ja niestety nie korzystałam. (...) Dopiero teraz będę korzystać, bo to jest tak, że niestety, z biegiem czasu, im człowiek jest starszy, to potem sobie przypomina różne rzeczy i docenia takie rady, które wcześniej bagatelizował, czy lekceważył. A jak człowiek jest już o te doświadczenia swoje i porażki bogatszy, to wtedy przypomina sobie i mówi "no fakt, miałaś rację" - przyznała znana wokalistka.

Pani Ludwika nauczyła Dodę, że partner nie ma być przepiękny na zewnątrz, ale w środku. Chciała, żeby wnuczka trafiła na dobrą osobę w swoim życiu. Jak wiemy, to się nie udało.

Moja babcia zawsze mówiła, że wygląd to nie wszystko, ale mówiła tak dlatego, bo jej mąż był sto na sto. Ja mówię: tak, a spójrz na swojego świętej pamięci męża? Piękne zęby, wysoki chłop, umięśniony, charyzmatyczny, a ona mówi "to nie wszystko", ale zawsze mówiła, że chłop ma być ładniejszy tylko od diabła, najważniejsze, żeby dobre serce miał - opowiadała Doda z uśmiechem na ustach.

Doda o Natalii Siwiec i używkach

W rozmowie z Pomponikiem wokalistka postanowiła również skomentować najnowsze rewelacje Natalii Siwiec, która wyznała jakiś czas temu, że narkotyki są dobre w dobrym towarzystwie i w dobrym otoczeniu, bo mają dobry wpływ na psychikę.

Zobacz też:

Przepowiedziała przyszłość Dody. Wróżka nie ma wątpliwości: "Przeżyje wielkie rozczarowanie"

Doda o koszmarze ostatniego małżeństwa. Wyssało z niej życie: "Nie mam siły na dalsze pomyłki"

Doda urządziła reżyserowi piekło na ulicy. Odesłał ją do psychologa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy