Reklama
Reklama

Doda spędzi święta inaczej niż reszta Polaków. Jej rodzice nie uznają typowego dla Polaków obżarstwa

Święta dla wielu Polaków to wyjątkowo ważny czas w roku, który zmusza ich do zatrzymania się w codziennym pędzie, przemyślenia wielu spraw i spędzenia czasu z najbliższymi. Chociaż Boże Narodzenie kojarzy się głównie pozytywnie, Doda (38 l.) otwarcie przyznaje, że nie lubi tych świąt. Nowy ukochany zmieni jej spojrzenie na te kilka magicznych dni?

Doda już szykuje się na święta?

Doda wielokrotnie podkreślała, że rodzice - mama Wanda i tata Paweł - są dla niej ważni. We dwoje nie tylko ją wychowali i ukształtowali, ale także nauczyli życia. Dzięki temu dzisiaj są jej najlepszymi przyjaciółmi. Chociaż Doda dorastała w domu, w którym święta są obchodzone, nie boi się przyznać, że sama ma odmienne zdanie na ich temat:

Rodzice artystki nie mają problemów z jej nastawieniem, ponieważ sami nie starają się brnąć w utarte schematy panujące w Boże Narodzenie w wielu polskich domach. Można więc być pewnym, że u Rabczewskich nie znajdzie się stołu zastawionego dwunastoma potrawami z siankiem złożonym pod obrusem. Obżarstwo nie jest w ich stylu.

Reklama

"Staram się nie męczyć rodziców i też nie zachowuję się jak księżna, czy gość specjalny, dla którego trzeba gotować... Moi rodzice też są inni niż większość rodzin. Nie lubią wielkich świątecznych, wystawnych przyjęć i celebrowania na pokaz. Bardziej kocyk, jakiś fajny program w telewizji, wspólne rozmowy, a nie jakieś obżeranie czy biesiadowanie - to w ogóle nie jesteśmy my"- opowiedziała Doda.

Zdanie artystki nikogo nie powinno dziwić, bo Doda już lata temu mówiła, że "nie przepada za Bożym Narodzeniem". W wywiadzie z 2015 podkreślała ponadto, jak bardzo nie znosi tradycji dzielenia się opłatkiem i rutynowych życzeń składanych przy tej okazji. Chociaż Doda nie przepada za Bożym Narodzeniem chętnie obchodzi Wielkanoc, co pokazała swoim fanom dobitnie w tym roku.

Specjalnie na święta udekorowała pozostałą po zimie choinkę w kojarzące się z Wielkanocą ozdoby - jajka, kurczaczki i palemki. Wspomniała wówczas o tym, że postanowiła zrobić uczynić atut z własnego lenistwa, bo brakowało jej chęci do wyniesienia choinki z jej domu. Niemniej jednak jedno jest pewne - Doda nie spędzi tegorocznych świąt z nowym ukochanym, co wielu może dziwić.

Również w Sylwestra artystka nie będzie mogła bawić się u boku ukochanego. Wszystko dlatego, że wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat. Wydarzenie rozpocznie się 31 grudnia o 20.00 i będzie może je oglądać w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

Doda ma nowego chłopaka!

Doda przez kilka ostatnich miesięcy usilnie szukała miłości, a miało jej w tym pomóc własne reality show, które stworzyła razem z Polsatem. Niestety, "Doda. 12. kroków do miłości" ostatecznie nie pomogło jej znaleźć tego jedynego. Wokalistka miała ambiwalentny stosunek do spotkań z kandydatami na chłopaków, a gdy czas na randki już minął i trzeba było kogoś wybrać, 38-latka przyznała otwarcie, że ostatecznie udało się jej znaleźć partnera.

"Moje serce jest zajęte. Jestem zakochana. Nie dotyczy to żadnego z kandydatów. Jest to sytuacja świeża. Uczucie narodziło się po programie" - powiedziała Rabczewska.

Media zaczęły dociekać, kto skradł serce pięknej piosenkarki. Jeden z serwisów plotkarskich dotarł nawet do informacji o tym, że jej nowa miłość pojawiła się w teledysku do utworu "Wodospady". To tylko wzmogło plotki. Ostatecznie prawda i tak wyszła na jaw!

"Jeśli coś jest na rzeczy, to faktycznie dokonała się przysłowiowa nieoczekiwana zamiana miejsc. Paparazzi upamiętnił na zdjęciach rowerową przejażdżkę zaskakującej pary — Doda pedałowała z przodu, a jej śladem podążał Dariusz Pachut" - donosiło jakiś czas temu "Twoje Imperium".

Przypomnijmy, że Dariusz Pachut ma już za sobą jeden związek z gwiazdą. Wcześniej związany był z prezenterką pogody Dorotą Gardias. Czy jego relacja z Dodą okaże się szczęśliwsza?

Zobacz też:

Doda zainwestowała w to mnóstwo pieniędzy. Teraz ogromnie żałuje: "Jest mi wstyd"

Doda w łóżku z nowym facetem. Już się nie ukrywają! Nagranie podbija sieć!

Doda i Kozidrak to najlepsze przyjaciółki? Beata jest zachwycona jej nowym chłopakiem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Boże Narodzenie
Reklama
Reklama
Reklama