Reklama
Reklama
Tylko u nas

Doda po występie w Sopocie publicznie przeczytała wiadomość od mamy. Treść chwyta za serce

Doda w piątkowy wieczór wystąpiła w podwójnej roli. Podczas Polsat SuperHit Festiwalu miała okazję sprawdzić się jako konferansjerka. Rola ta bardzo jej się spodobała, a jeszcze bardziej jej mamie, która przesłała jej wzruszającą wiadomość, którą Dorota Rabczewska ujawniła przed naszymi kamerami.

Doda odczytała wiadomość od mamy

Doda ma teraz dobry czas zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Wokalistka układa sobie życie u boku sportowca Dariusza Pachuta, a w pracy też nie może narzekać na nudę. W piątkowy wieczór wystąpiła w roli konferansjerki podczas Polsat SuperHit Festiwalu, co było dla niej zupełnie nowym wyzwaniem.

Doskonale sobie jednak z nim poradziła i być może załapała bakcyla. Ona sama jest zadowolona ze swojego występu, ale jeszcze bardziej zadowolona jest jej największa fanka, czyli jej mama. Pani Wanda była na bieżąco w kontakcie z córką, a po jej wystąpieniu przesłała jej wiadomość.

Reklama

Wokalistka podczas wywiadu z naszym reporterem odczytała ją publicznie. Słowa chwytają za serce! Wiadomość brzmiała: "Byłaś boska, wspaniała, rewelacyjna!!! No po prostu cudo. Gratulacje, świetnie prowadziłaś. Brawo brawo brawo".

Doda o swojej wpadce

Dorota Rabczewska po raz pierwszy miała okazję wcielić się w rolę konferansjerki na tak dużym wydarzeniu, jakim jest Polsat SuperHit Festiwal. Uważa jednak, że choć w śpiewaniu czuje się pewniej, to spisała się dobrze, pomimo iż poniekąd improwizowała.

"Wszystko i tak powiedziałam swoimi słowami. Wiedziałam co mam mówić, i tak powiedziałam to wszystko odwrotnie, ale w kontekście" - wyznała wokalistka w rozmowie z Pomponikiem.

Podczas imprezy wydarzyła się jedna mała wpadka, jednak i ona została szybko opanowana. "Raz spadłam z chodnika, wprost w ramiona fanki" - przyznała.

Polsat SuperHit Festiwal: kto wystąpi w sobotę?

Polsat SuperHit Festiwal potrwa do niedzieli, 28 maja. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie głównej Interii oraz w Telewizji POLSAT od godz. 20.

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal upłynie pod znakiem świętowania "20 lat Festiwali Polsatu w Sopocie". Ten wyjątkowy wieczór uświetnią gwiazdy, które także obchodzą swoje wyjątkowe muzyczne jubileusze: Golec uOrkiestra (25 lat na scenie), IRA (30. jubileusz), Maciej Maleńczuk (40 lat na muzycznej scenie).

Gwiazdami wieczoru będą także m.in. Edyta Górniak, Kamil Bednarek w zupełnie nowym repertuarze, T.Love, Ørganek, Kayah, Lemon, Alicja Majewska, Paweł Domagała, Michał Szpak, Maryla Rodowicz, której hit "Małgośka" obchodzi... 50 .rocznicę.

Zobacz też:

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Co Edyta Górniak szykuje na jubileusz?

Polsat SuperHit Festiwal 2023 do niedzieli w Sopocie

Bajm na Polsat SuperHit Festiwal. 45 lat na scenie, a wciąż płonie gorący ogień

Wulkaniczny pył spada na trzy kontynenty. Miliony osób dostały ostrzeżenia


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Polsat SuperHit Festiwal 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy