Reklama
Reklama

Doda na spotkaniu z fanami zaszalała ze stylizacją. Miała na sobie "pas cnoty"?!

Doda (38 l.) to jedna z najbardziej charyzmatycznych gwiazd w polskim show-biznesie. 38-latka, w związku z premierą swojej najnowszej płyty, przygotowała dla wiernych fanów prawdziwą moc atrakcji. Na spotkanie z nimi w centrum Warszawy wybrała nietuzinkową stylizację. Zadbała także o odpowiednią oprawę wydarzenia.

Doda pojawiła się w warszawskich Złotych Tarasach, aby spotkać się z fanami. Gwiazda na wydarzeniu rozmawiała z wielbicielami oraz rozdawała autografy, można było również zrobić sobie z nią zdjęcie. Rabczewska w ten sposób postanowiła promować swój najnowszy czwarty solowy album "Aquaria".

Doda promuje swoją nową płytę w muszli

Doda podczas spotkania z fanami ubrana była w dość nietypowe wdzianko. Gwiazda postawiła na dwa srebrne szerokie paski, które pełniły rolę spódniczki oraz topu. Wokalistka założyła do tego kurtkę oraz botki w podobnym kolorze. Jak na Dodę przystało, nie zapomniała ona również o ogromnych okularach przeciwsłonecznych, które z pewnością miały chronić ją od błysku fleszy.

Reklama

Dorota w Złotych Tarasach oczekiwała na przybycie fanów w dużej muszli, która służyła jej za krzesło. Gwiazda co jakiś czas zerkała i uśmiechała się do fotografów.

Doda - kariera i życie prywatne

Doda urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Od 1998 do 2000 roku była aktorką musicalową teatru Buffo. W kolejnych latach była wokalistką zespołu Virgin, z którym nagrała i wydała cztery albumy studyjne.

Z zespołem wypromowała m.in. przeboje "Znak pokoju" czy "Szansa", za które otrzymali nagrody kolejno na festiwalu sopockim i Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także "Dżaga" i "2 bajki".

Doda jest laureatką dwóch Europejskich Nagród Muzycznych MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy, rekordowej liczby 12 statuetek Viva Comet Awards, w tym dla Artysty 10-lecia i za Przebój 10-lecia ("Szansa"), trzech nagród Eska Music Awards, dwóch Superjedynek, pięciu Złotych Dziobów, dwóch nagród fotoreporterów i dziennikarzy na KFPP w Opolu, Telekamery i Platynowej Telekamery.

Pomiędzy projektami muzycznymi Doda m.in. była bohaterką dwóch programów typu reality show, zasiadła w jury kilku programów telewizyjnych.

Zobacz też:

Doda pokazała zdjęcie swojego ojca z młodości: "Mój bohater"

Doda o własnej ceremonii pogrzebowej. Wiemy, gdzie spocznie jej serce! "Żałoba narodowa i wszyscy na różowo"

Doda na co dzień "spławia" fanów. "Jestem wojownikiem swojego życia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama