Reklama

Reklama

Reklama

Doda pokazała zdjęcie swojego ojca z młodości: "Mój bohater"

Doda (38 l.) wiele zawdzięcza swoim rodzicom. Po mamie ma talent aktorski, a po tacie dryg do sportu. W 8 odcinku "DODAtku. 12 kroków do miłości" możemy usłyszeć więcej na temat ojca Doroty, pana Pawła Rabczewskiego. Jak wspominała ojca, na jakiego zawsze mogła liczyć?

Doda w najnowszym odcinku "Doda. 12 kroków do miłości" po raz drugi spotkała się z Danielem. Niestety randka nie poszła po jej myśli, a wynudzona Doda bezlitośnie opowiedziała o kandydacie, że jest... usypiający.

Doda odwiedza rodzinny dom w Ciechanowie

Rodzina dla Dody jest niezwykle ważna i jest gotowa walczyć z każdym, kto stanie jej na drodze. Mama Dody, pani Wanda pokazała dawny pokój Doroty, który obecnie jest "miejscem kultu" wobec osiągnięć córki.

Reklama

"A to jest tata mój. Pan Leszek już będzie teraz rozumiał, jeśli chodzi o mój typ: dojebany. Opalony, kieł na szyi, mega szał" - podsumowała Doda.

"Ojciec jest moim bohaterem. Bardzo go kocham, bardzo go szanuję (...) Był moim trenerem, idolem. Zawsze do niego aspirowałam, chciałam mu imponować jako sportsmenka."

Tata miał silny wpływ na młodą Dorotę, dlatego wokalistka ma sprecyzowane cechy, których konkretnie szuka u potencjalnego partnera życiowego. Doda nigdy nie ukrywała - a wręcz mówiła też psychologowi - jakich konkretów szuka. 

"Tak, nie wstydzę się, mówię to. Mój ojciec to facet, który nie ma żadnych nałogów. To jest człowiek, który szanuje swój organizm, ma wynik do zrobienia, chce to zrobić, lubi to, czuje się wtedy lepszą osobą. Zawsze mi się to podobało, mam to po nim. Jak ja bym się jakoś niehonorowo zachowała, to ja bym mu nie mogła w oczy spojrzeć. On by mi nie mógł w oczy spojrzeć, tak mnie wychował".

Jaki jest ojciec Dody, Paweł Rabczewski?

"Jest skupiony głównie na domu, na swojej ukochanej. Nie ciągnęło go na imprezy, nie mieliśmy domu otwartego, raczej dzieci i matka. On to lubił, on zawsze taki był. To nie było np. tak, że oni się kłócili i ojciec gdzieś wychodził, jego nie było".

"Ojciec ma niesamowite poczucie humoru, jest bardzo wesoły, bardzo pozytywny. Jest niezwykłym optymistą. Jest taki energetyczny, boki można z nim zrywać. To jest wspaniały przyjaciel. Człowiek charakteru i honoru. Ale też wybuchowy, jak trzeba, bardzo męski, odważny, honorowy, lojalny, wojownik".

Jednocześnie pod męską maską siłacza, w duszy ojciec Dody jest wrażliwym człowiekiem.

"Ma bardzo dużo wad, jak każdy (...) Jest bardzo wrażliwy. Teraz na pewno płacze, jak to ogląda. Będzie wzdruszony Nagra to sobie i będzie wszytkim puszczał na siłowni

Czy Doda chciałaby takiego mężczyznę, jak jej ojciec?

Czy jakby mężczyzna był w 100% taki, jak jej ojciec, to wzięłaby na męża?

"Nie jest to osoba za którą bym wyszła za mąż, jakbyś mi postawił taką małą kopię ojca, super czterdziestolatka. Nigdy w życiu, ja bym z nim nie wytrzymała. Ja się dziwię mojej matce, że ona z nim wytrzymuje. I jemu, że wytrzymuje z matką. No ale już tak wytrzymują i się kochają na maksa.

Z biegiem lat, piosenkarka też zauważyła, że coraz bardziej szuka i dostrzega cech swojego ojca u innych.

"Faktycznie, wiele jego cech jest dla mnie bardzo ważnych, żeby mój partner również posiadał. Bezwzględnie. Im jestem starsza, tym bardziej to w sobie widzę".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości

Reklama

Reklama

Reklama