Reklama
Reklama

Deląg rozpoczął nowy romans. Tajemnicza piękność wyleczyła jego złamane serce: "To jest naprawdę potem ciężki nokaut"

Paweł Deląg zaliczany był kiedyś do grona największych polskich amantów. Nietrudno się więc domyślić, że znany aktor ma za sobą kilka burzliwych związków oraz liczne romanse. W najnowszym wywiadzie Deląg wyznał, że już się ustatkował, a jego serce jest zajęte.


Paweł Deląg to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów

Paweł Deląg w przeszłości grał prawdziwych przystojniaków, którzy łamali serca koleżanek po fachu. Prywatnie gwiazdor był już w kilku związkach. Do jego najgłośniejszych relacji należały te z Patrycją Markowską oraz z Dominiką Kulczyk. W międzyczasie aktor spotykał się z Marią Seweryn, Katarzyną Skrzynecką, Bogną Sworowską, Violą Kołakowską, Emmą Kiworkową-Rączkowską czy Agnieszką Harlą.

Niedawno gwiazdor był gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski", w trakcie wywiadu artysta otworzył się na temat swoich relacji prywatnych.

Reklama

Zobacz też: Każda mogła być jego! Wszystkie kobiety Pawła Deląga. Uwaga, ta lista będzie długa

Paweł Deląg mówi, że znalazł miłość

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski nie idą na łatwiznę w swoim podcaście i od razu zadają pytania na tematy prywatne. W najnowszej rozmowie z Pawłem Delągiem spytali go o, to kiedy był zakochany. Aktor starał się unikać odpowiedzi. W końcu wyjawił, że ma partnerkę i jest w stałym związku.

"Myślę, że tak" - wyznał Deląg na pytanie, czy jest szczęśliwy. W dalszej części wywiadu Paweł podzielił się swoimi przemyśleniami na temat miłości oraz zakochania. Okazuje się, że według niego można zakochać się tylko raz lub dwa razy w życiu.

"Wydaje mi się, bez prawdziwe zakochanie zdarza się raz, może dwa razy w życiu. Że myślisz "nerkę wyjmę", "dam się zastrzelić", "nie wyobrażam sobie życia bez ciebie". To jest naprawdę potem ciężki nokaut, kiedy się okazuje, że nie. Myślę, że coś się wtedy w człowieku kończy, jakaś historia się kończy. U mnie tak było, że coś w środku umiera. W jakiś sposób dojrzewamy i (...) następuje pewien rodzaj zakłócenia" - powiedział Paweł Deląg.
Na koniec Paweł wyjawił, jak sam się zakochuje. Wyznał, że ważne jest dla niego pierwsze wrażenie.

"Miłość zaczyna się od pierwszej iskry w oku. Zakochujesz się przez oczy" - wyznał Paweł Deląg.

Paweł Deląg - dzieci

Paweł Deląg ma dwóch synów - Pawła Juniora i Mikołaja. Paweł Deląg Junior ma 30 lat i jest owocem miłości aktora i Katarzyny Gajdarskiej. Deląg związany był z aktorką znaną z roli Luizy w "M jak miłość" i Małgosi w "39 i pół" jeszcze podczas studiów. Z kolei 22-letni Mikołaj Deląg jest młodszym synem aktora i powoli także zaczyna iść w ślady ojca.

Zobacz też:

Paweł Deląg został... dziadkiem! Posypały się liczne gratulacje!

Jakimowicz nie odpuszcza Pawłowi Delągowi

Paweł Deląg szczerze o swojej orientacji seksualnej


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy