Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Danuta Kremer-Nowak wyśpiewała jeden z największych polskich hitów! Co się z nią stało?

To właśnie Danuta Kremer-Nowak (64 l.) wraz z zespołem Happy End wylansowała słynny przebój "Jak się masz, kochanie?", który przed laty śpiewała cała Polska. A jak się ma dzisiaj sama gwiazda?

Razem z mężem Zbigniewem Nowakiem (73) pani Danuta Kremer-Nowak wyjechała do USA w 1979 roku. W Polsce zostawili fanów zespołu Happy End. Za oceanem nadal koncertowali. 

Reklama

Ostatnio pani Danuta występuje sama twierdząc, że jest ambasadorem muzyki swojego męża, który rozstał się ze sceną po przejściu zatoru płucnego. 

"Nasze piosenki są proste i bardzo życiowe. Przeznaczone dla tych, którzy przeżyli w życiu zarówno szczęśliwe chwile, jak i dostali od niego kopa" – mówi "Życiu na Gorąco" pani Danuta. 

Pytana czy nie żałuje, że wyjechała z Polski twierdzi, że nie, bo w USA ma wiernych fanów i sympatyków. Są jednak chwile tęsknoty za krajem i nie tylko.

Pani Danuta razem z mężem mają dom na Florydzie, ale ich dzieci rozjechały się po Stanach. Syn mieszka na północy kraju w stanie Illinois. A córka trochę bliżej, bo w południowej Karolinie, ale też nie tak blisko rodziców.

"Zwykle święta spędzamy w gronie rodzinnym, ale ostatnio to się nie udało. Dzieci musiały zostać u siebie. Mam nadzieję, że na następne święta to się jednak już uda. To byłby dla mnie najpiękniejszy prezent" – zdradza Danuta Kremer-Nowak.

Nie chciała jednak zdradzić, kiedy znów zawita do kraju. Fani w Polsce z pewnością by się ucieszyli...


Dowiedz się więcej na temat: Danuta Kremer-Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje