Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Czarny piątek": Ewa Chodakowska zaszalała i ma na sobie ciuchy za kolosalną sumę!

Ewa Chodakowska (35 l.) to niekwestionowana królowa fitnessu, która zbudowała prawdziwe sportowe imperium. To nierozerwalnie łączy się z wielkimi pieniędzmi, które trenerka dobrze wie, jak wykorzystać.

Na swój sukces, jak sama podkreśla, długo i żmudnie pracowała. Ewa lubi określać siebie jako "pracowitą mrówkę" i chyba dzięki takiej zaradności i uporowi dorobiła się gigantycznych pieniędzy.

Reklama

Nie wstydzi się tego i nie ukrywa, że stać ją na wiele rzeczy, o których przeciętny Polak może tylko pomarzyć. Chodakowska kiedy tylko wychodzi z sali treningowej, lubi ubrać coś bardziej eleganckiego niż tylko leginsy i sportowe buty.

Jej stylizacje są barwne i bajecznie drogie. Ostatnio celebrytka została przyłapana w centrum handlowym w centrum Warszawy na zakupach w sklepie z bielizną.

W tym dniu gwiazda buszując między wieszakami, miała na sobie stylizację za około 33 tysiące złotych. To mniej więcej tyle samo, co roczna pensja przeciętnego Polaka.

W dodatku, jak podaje tabloid "Super Express", ze sklepu Ewka wyszła z szerokim uśmiechem i torbami pełnymi zakupów. Jak widać, Choda potrafi nie tylko zarabiać pieniądze, ale także wydawać je w iście gwiazdorskim stylu. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje