Reklama
Reklama

Czarne chmury nad Meghan Markle. Rodzina zwarła szyki i chce ją upokorzyć tuż przed koronacją Karola III!

Choć cała Wielka Brytania odlicza już dni do oficjalnej koronacji króla Karola, w mediach pojawiły się szokujące doniesienia, które mogą odciągnąć uwagę opinii publicznej od przygotowań do ceremonii. Wszystko dlatego, że niecały tydzień przed uroczystością, na kanale 7 news zostanie wyemitowany dokument o Meghan Markle, który ma pokazać księżną w zupełnie nowym świetle i odkryć "nieznane dotąd tajemnice". Czy na chwilę przed wielkim świętem, w Zjednoczonym Królestwie wybuchnie olbrzymi skandal?

Meghan Markle czarną owcą rodziny Windsorów

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle nie jest najbardziej lubianą osobą z otoczenia royalsów, a wielu Brytyjczyków to właśnie ją oskarża o narastający konflikt między Harrym a pozostałymi członkami rodu Windsorów. Według wielu ekspertów aktorka ma zły wpływ na młodszego syna Karola III i to ona wpłynęła na jego decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych.

Reklama

Choć przez długi czas nie było wiadomo, czy Sussexowie pojawią się na majowej koronacji brytyjskiego monarchy, gdy Harry ogłosił, że jednak uświetni swoją obecnością uroczystość w Opactwie Westminsterskim, nikt nie był zaskoczony tym, że Meghan nie będzie mu towarzyszyć.

Oficjalnym powodem, dla którego Amerykanka zdecydowała się zostać wraz z pociechami w słonecznej Kalifornii, są czwarte urodziny Archiego, które przypadają tego samego dnia co koronacja króla Zjednoczonego Królestwa. Nie wiadomo jednak, na ile ta decyzja podyktowana jest także osobistą niechęcią 41-latki do królewskiej świty.

Meghan Markle bohaterką skandalu tuż przed koronacją?

Teraz oliwy do ognia dodała rodzina ze strony samej Meghan. Jak się okazuje, ojciec aktorki, jej brat i siostra wystąpili ostatnio w programie telewizyjnym, który, choć jeszcze nie ujrzał światła dziennego, już budzi ogromne emocje. Wszystko dlatego, że Thomas, a także Thomas junior i Samantha Markle bardzo niepochlebnie wypowiadają się w nim na temat żony księcia Harry'ego.

"Meghan Markle, jakiej nie znacie. Po raz pierwszy cała rodzina Markle jednoczy się z niezwykłym przesłaniem, a to wszystko w przeddzień koronacji króla Karola III. Te niepublikowane materiały zadziwią świat!" - reklamuje program stacja 7 news.

Czego mają dotyczyć nagrania? Wygląda na to, że rodzina księżnej Sussexu nie ma o niej najlepszego zdania i twierdzi, że "gdyby nie pomoc ojca, nadal byłaby tylko kelnerką". Oprócz tego w zapowiedziach dokumentu słyszymy, że w opinii Samanthy Markle, relacja jej siostry z mężem jest "niezwykle toksyczna".

Czarę goryczy przelewa jednak... data publikacji filmu. Produkcja ma zostać wyemitowana 30 kwietnia, czyli równo na tydzień przed długo oczekiwaną koronacją króla Karola.

Można więc spodziewać się, że rodzina księżnej ma zamiar rozpętać głośną aferę i tym samym skompromitować Meghan w oczach opinii publicznej na całym świecie.

To nie pierwszy raz, gdy przyrodnia siostra Amerykanki czuje się pokrzywdzona przez księżną Sussexu. Jakiś czas temu kobieta pozwała arystokratkę za "upokorzenie, wstyd i nienawiść na skalę światową". Sąd jednak odrzucił pozew.

Czy w związku z tym kobieta próbuje się zemścić?

Zobacz też:

Książę Harry żyje w toksycznym związku z Meghan Markle. Samantha atakuje siostrę - pomponik.pl

Meghan Markle podpisała umowę z William Morris Endeavor. Czy to oznacza jej powrót do Hollywood? 

Książę Harry i Meghan Markle coraz więcej czasu spędzają osobno

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Król Karol III | Samantha Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy