Reklama
Reklama

Książę Harry i Meghan Markle żyją w "toksycznym" związku! Zna ich i mówi o tym wprost

Meghan Markle i książę Harry toczą wojny na wielu różnych frontach. Rodzina królewska rzadko komentuje jednak zachowanie Sussexów wprost. Inaczej niż Samantha Markle, czyli przyrodnia siostra amerykańskiej gwiazdy. Pokłócona z Meghan kobieta udzieliła mocnego wywiadu o ich związku.

Meghan Markle wygrała publiczny proces z siostrą

Nie jest żadną tajemnicą informacja o słabych relacjach Meghan Markle z jej rodziną. Żona księcia Harry'ego zaledwie kilka tygodni temu wygrała głośny proces z własną siostrą - Samanthą Markle. Co ciekawe, ojciec gwiazdy stoi murem za jej przyrodnią siostrą, która zresztą od razu po porażce ogłosiła przygotowanie kolejnego pozwu z prawnikami. Właśnie z tego powodu Samantha Markle udzieliła zresztą nowego wywiadu.

Reklama

Jak łatwo się domyślić, głównym tematem rozmowy przeprowadzonej z 58-latką był związek książąt Sussex. Meghan na każdym kroku podkreśla, że nie utrzymuje kontaktów z przyrodnią siostrą, ale nie przeszkadza to Samanthcie wypowiadać się na temat małżeństwa royalsów. Zdaniem kobiety książę Harry i Meghan Markle pozostają w "toksycznym związku", który niszczy ich oboje. Dodała też, że "są dla siebie bardzo niezdrowi".

Książę Harry i Meghan Markle w "toksycznym" związku?

Australijska telewizja 7News opublikowała w sieci fragmenty rozmowy z Samanthą Markle w ramach zapowiedzi materiału, który pojawi się na antenie 5 maja (czyli zaledwie dzień przed koronacją Karola III - trudno uznać to za przypadek). Oprócz przyrodniej siostry w programie "Spotlight" pojawią się też brat i ojciec Meghan Markle. Widzowie otrzymają też podobno możliwość obejrzenia nigdy wcześniej niewidzianych wideo z ich rodzinnego archiwum.

Samantha Markle w zapowiedzi wywiadu staje w obronie Thomasa Markle'a i stwierdza nawet, że "Meghan wciąż pracowałaby jako kelnerka, gdyby nie nasz ojciec". Możemy być pewni, że mająca niemałe ego Meghan nie przyjmie podobnych słów lekko.

Ojciec Meghan Markle umiera? Padły zaskakujące słowa

Najbardziej szokujący moment zwiastuna nadchodzi pod sam koniec, gdy w roli głównej występuje Thomas Senior. Ojciec Meghan Markle publicznie zaapelował do słynnej córki, że zależy mu na poprawie ich relacji (a przynajmniej tak sugerują narracja z offu i montaż). Prośba mężczyzny zostaje określona jako padająca "na łożu śmierci". Czy to oznacza, że Thomas Markle umiera? Tego na razie nie wiemy.

Zobacz też:

Tak królowa Camilla nazwała Meghan Markle. Widać między nimi niechęć

Meghan Markle ogłosiła zaskakujące wieści. To nie były plotki o powrocie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry | Samantha Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy