Reklama
Reklama

Córka Putina związała się z... Igorem Zełenskim! Dziennikarze przeprowadzili śledztwo

Jak się okazuje, partnerem córki Władomira Putina, Kateriny Tichonowej, jest... Igor Zełenski (52 l.). Ustalenia dziennikarskiego śledztwa Der Spiegel i portalu iStories właśnie ujrzały światło dzienne. Katerina Tichonowa (35 l.) poznała ukochanego w Monachium. Latała tam regularnie, by spotykać się z Zełenskim, rosyjskim baletmistrzem, który jest ojcem jej dziecka. Zbieżność nazwisk z prezydentem Ukrainy jest oczywiście przypadkowa.

Zaskakujące wieści płyną z Niemiec i Rosji. Dziennikarze De Spiegiel i niezależnego rosyjskiego portalu iStories opublikowali w czwartek (19 maja) raport z przeprowadzonego wspólnie śledztwa dot. tajemnic życia córki Putina, Kateriny Tichonowej.

Zełenski partnerem Tichonowej

Ustalono, że córka Władimira Putina spotyka się z rosyjskim baletmistrzem Igorem Zełenskim. Kobieta miała regularnie podróżować do Monachium, gdzie pracował Zełenski jako szef Bawarskiego Baletu Państwowego. To właśnie tam Katerina spotykała się z mężczyzną. Z pozyskanych danych wynika, że kobieta w latach 2017-2019 latała między Moskwą, a Monachium aż 50 razy.

Reklama

Na tym jednak nie koniec rewelacji. Jak ustalili dziennikarze, Tichonowa ma ważny powód do spotkań z Igorem. Para ma bowiem pięcioletnie dziecko. Informacje o związku tych dwojga potwierdzili osoby powiązane z monachijską grupą baletową, której niegdyś przewodził Zełenski. Dziennikarze dotarli również do domu tancerza, próbując rozmówić się z jego żoną, która jednak odmówiła komentarza w tej sprawie.

Romans córki Putina z rosyjskim baletmistrzem mógł być przyczyną rozpadu jej małżeństwa. Plotki o zakończeniu związku kobiety z Kiryłem Szałamowem krążyły w sieci już od jakiegoś czasu.

Gdzie jest obecnie córka Putina?

Dziennikarze Der Spiegel i iStories zdołali dotrzeć do dokumentów Służb Bezpieczeństwa oraz sprawozdań Aleksieja Skripczaka, osobistego ochroniarza córki Władimira Putina, w których znaleźli garść informacji dotyczących obecnego miejsca pobytu Katariny Tichanowej. W raportach ochroniarza kobiety znalazły się bilety lotnicze i paszporty - jeden Tichanowej, drugi Zełenskiego. Trzeci zaś należał do dziewczynki, która przyszła na świat w 2017 roku. Do tej pory nie ustalono jednak, gdzie przebywa para wraz z dzieckiem.

Zełenski wahał się między wybraniem żony, a Kateriny?

Okazuje się, że żonaty tancerz miał trudności z podjęciem decyzji w sprawie związku z córką Władimira Putina. Wspomniał o problemach rodzinnych, tłumacząc swoją rezygnację ze stanowiska szefa monachijskiego baletu.

Prowadzenie trupy baletowej wymaga absolutnej koncentracji i sprawności. Obecnie jednak sprawy osobiste, rodzinne wymagają mojej pełnej uwagi i czasu, co jest nie do pogodzenia z moją działalnością jako reżysera baletu w Monachium... Teraz moja rodzina potrzebuje mojego wsparcia - mówił wówczas Igor Zełenski po utracie posady w kwietniu.

Jego wersja mija się z prawdą?

Dyrektor zarządzający Bawarską Operą Narodową Serge Dorny nie potwierdził słów tancerza. Co więcej, stwierdził, że Zełenski został zwolniony z pracy, ponieważ nie potępił otwarcie działań Rosji, która zaatakowała niepodległą Ukrainę.

Zobacz też:

Władimir Putin uwięził swoją córkę? Przypadkowo dowiedziała się o własnej niewoli

Rihanna urodziła! Znamy płeć dziecka Rihanny i A$AP Rocky'ego

Blanka Lipińska zdobyła się na wyznanie. "Nie mogę uwierzyć, że to wszystko jest moje"

Finlandia przygotowuje się na ataki. Zwiększy liczbę strażników na granicy z Rosją

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy