Reklama
Reklama

Rihanna urodziła! Znamy płeć dziecka Rihanny i A$AP Rocky'ego

Rihanna urodziła! Gwiazda po raz pierwszy została mamą. Razem z partnerem, ASAP Rocky'm powitali na świecie syna!

Rihanna urodziła syna

Media obiegła wiadomość, że Rihanna (posłuchaj!) urodziła! Artystka od maja 2021 jest w związku z raperem, ASAP Rocky'm. W styczniu para ogłosiła radosne wieści, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. 

Informacja o ciąży Rihanny pojawiła w tabloidach po tym, jak paparazzi przyłapali parę podczas romantycznej przejażdżki. Artystka miała na sobie luźne ubrania, ale wyraźnie było widać pod nimi zaokrąglony brzuszek. 

Reklama

Rihanna w ciąży z ASAP Rocky

Rihanna nie kryła ciąży pod oversize-owymi ubraniami, wręcz przeciwnie. Jej kreacje mocno uwidaczniały krągłości, a brzuszek stawał się najważniejszym punktem stylizacji. 

Rihanna urodzi trojaczki?

Pojawiało się wiele spekulacji na temat płci dziecka, ale i liczby! Pod zdjęciem na Instagramie na profilu Rihanny, Gigi Hadid dodała niejednoznaczny komentarz, który, jak się później okazało, fani błędnie zinterpretowali. Napisała bowiem: "Trzy anioły". W sieci natychmiast pojawiły się pytania, czy to oznacza, że Rihanna urodzi trojaczki?!

Modelka szybko sprostowała swoje słowa: "Właśnie dowiedziałam się o zamieszaniu, jakie wywołałam. Pisząc to miałam na myśli Rir, Rocky’ego i dziecko".

Rihanna urodziła syna w Los Angeles

Amerykańskie media informują, że Rihanna urodziła 13 maja w Los Angeles. Jednak dopiero teraz informacja ta została im przekazana. 

Okazuje się, że Rihanna urodziła synka! Gratulacje!

***

Zobacz także:

Marcin Hakiel boleśnie obnażony przez gwiazdora TVN! U Cichopek wystrzelił już szampan? 

Robert Lewandowski buduje dom pod Zakopanem. "Wprowadzają się za dwa lata"

Weronika Rosati nie wie, jak powiedzieć o tym córeczce! "Musiałam wytłumaczyć, że nie żyje"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | ASAP Rocky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy