Reklama

Reklama

Reklama

Córka Nataszy Urbańskiej idzie w ślady sławnej mamy? "Jest silna psychicznie, bo jest córką reżysera"

Natasza Urbańska (45 l.) poza aktorstwem spełnia się w roli szczęśliwej mamy czternastoletniej Kaliny. Okazuje się, że córka gwiazdy już zaczyna stawiać pierwsze kroki na scenie! Czyżby planowała pójść w ślady sławnej mamusi?

Natasza Urbańska przez wiele lat trenowała gimnastykę artystyczną. W 1991 roku przyszła na casting do musicalu "Metro", gdzie poznała Janusza Józefowicza. Połączyło ich gorące uczucie, pomimo sporej różnicy wieku - dzieliło ich niemal 20 lat.

Para pobrała się 16 sierpnia 2008 roku i jeszcze w tym samym roku na świat przyszła ich córka, Kalina

Córka Nataszy Urbańskiej idzie w ślady sławnej mamy

Ostatnio gwiazda wyznała w rozmowie z magazynem "Co za tydzień", że dziewczyna odziedziczyła talent po rodzicach i powoli stawia swoje pierwsze kroki na scenie. Co więcej, bierze udział w tym samym spektaklu, w którym przed laty debiutowała jej mama!

Reklama

Przed Kaliną stoi jednak spore wyzwanie - jak pogodzić naukę z występami na deskach popularnego teatru? Mama mocno wspiera ją w karierze, ale nie wyklucza, że obowiązkiem córki jest zdanie do kolejnej klasy.

"Widzę, ile daje jej to szczęścia, ale to jest też ciężka praca. Ja o tym wiem, ona też już powolutku o tym wie. Bo w teatrze albo jesteś najlepszy i widz to natychmiast czuje, albo nie widać cię na tej scenie. Kalina ma ogromną wrażliwość, ale ma zupełnie inne podejście, ona nie jest mną. Ona sobie wypracuje to po swojemu. Trzymam kciuki, będę ją wspierać, jak tylko mogę" - podsumowała Natasza.

Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie przed publicznością?

Zobacz też:

Natasza Urbańska "odkleiła się od rzeczywistości". Myśli o podbiciu świata i... afirmuje

Fani zespołu Łzy bojkotują koncert na dożynkach. Musiał interweniować wójt!

25-lecie Ich Troje w Polsacie: Wyjątkowy koncert w Mrągowie [RELACJA, ZDJĘCIA]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama