Reklama

Reklama

Reklama

Co się stało z twarzą Majki Jeżowskiej? Nowe nagranie nie pozostawia złudzeń

Majka Jeżowska (62 l.) mimo upływu lat nadal świetnie wygląda. Artystka nie kryje, że dba o siebie i swój wizerunek, by nadal czuć się świeżo i młodo. Z tego powodu piosenkarka zwykle prezentuje się elegancko, jednak podczas ostatniego nagrania na social mediach zaniepokoiła fanów swoją aparycją. Czy był to tylko chwilowy efekt, czy ingerencja chirurga? Co stało się z twarzą Majki Jeżowskiej?

Co się stało z twarzą Majki Jeżowskiej? Nowe nagranie nie pozostawia złudzeń

Majka Jeżowska mimo tego, że w show-biznesie jest obecna od niemal 40 lat, nadal nie zwalnia tempa. Artystka gra koncerty, występuje w telewizji, udziela się w mediach oraz pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami dzięki social mediom, gdzie śledzi ją ponad 35 tysięcy osób. 

Ostatnio za pośrednictwem Instagrama, piosenkarka wyznała, iż po wielu latach przerwy wraca na plan zdjęciowy, by nagrać teledysk do nowej piosenki. Choć ta informacja mogła ucieszyć wielu fanów Majki, to jednak uwagę followersów przykuły ogromne plastry przyklejone w okolicach oczu wokalistki. Nawet sporych rozmiarów okulary nie były w stanie ich ukryć. 

Reklama

Na szczęście opatrunek nie był potrzebny na skutek poważnej ingerencji chirurga, a okazał się drobną pomocą estetyczną - plastry miały zredukować cienie pod oczami zmęczonej artystki.

Wystrojona w kurtkę moro, okulary i plastry na oczach Majka zapowiedziała powrót do pracy na planie teledysku. 

Majka Jeżowska - Kariera

Majka Jeżowska (posłuchaj!), a właściwie Maria Zofia Jeżowska, urodziła się w 1960 roku w Nowym Sączu. Od najmłodszych lat wiedziała, że swoją przyszłość zwiąże z branżą rozrywkową, dlatego ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. 

Jest pierwszą polską artystką, której teledysk został wyemitowany przez amerykańską stację MTV. Wydała wiele płyt, w tym kilka dedykowanych dzieciom oraz młodzieży. Jej najbardziej znane utwory to: "Od rana mam dobry humor", "Papierowy man", czy "A ja wolę moją mamę". 

Pierwszym mężem artystki był Janusz Koman, z którym ma syna Wojciecha. Drugim mężem artystki był gitarzysta Tom Logan.

Zobacz też:

Majka Jeżowska ostro o współpracy z TVP! Nie liczy na powrót do programu

Niespokojna noc w Kijowie. Potężne eksplozje w centrum miasta

Wojna w Ukrainie. Ósmy dzień rosyjskiej inwazjipomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy