Reklama
Reklama

Cichopek zafundowała ukochanemu na 50. urodziny... taplanie się w błocie! Skusilibyście się?

Katarzyna Cichopek (40 l.) wraz z Maciejem Kurzajewskim (49 l.) przebywają na wakacjach w Jordanii. Narzeczona dziennikarza zabrała swojego ukochanego na wycieczkę urodzinową z okazji 50. urodzin Macieja. Teraz na Instagramie możemy zobaczyć ich "prawdziwe oblicze"!

Cichopek i Kurzajewski w kąpieli błotnej. Przebili sesję na grobie Jezusa?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od października nie muszą skrywać już swojego uczucia. To wówczas, w 40. urodziny aktorki i prezenterki "Pytanie na śniadanie", była żona Macieja Kurzajewskiego (Paulina Smaszcz) postanowiła ujawnić ich związek.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na wycieczce urodzinowej po Jordanii

W sumie była to dla nich przysługa, ponieważ widzowie pokochali ich jako miłosny duet z TVP. Wówczas zakochani zrobili sesję w Izraelu na grobie Jezusa. Teraz, z okazji 50. urodzin Macieja wybrali kąpiel błotną w ramach odpoczynku od ciągłego zwiedzania.

Reklama

"Cześć kochani, pozdrawiam was bardzo serdecznie znad Morza Martwego. Dzisiaj mamy taki przystanek STOP na naszej trasie jordańskiej  przygody. Odpoczywamy. Chciałam się was zapytać: jak się czujecie? Ja się mam całkiem dobrze, nie narzekam" - powiedziała Kasia leżąca na hotelowym leżaku, pokazując przy okazji palmy.

Cichopek i Kurzajewski. Zakochani i umorusani jako "Shrek i Fiona"

Na Instagramie Kasia dodała zdjęcia z kąpieli błotnej w Morzu Martwym. Jak widać błoto nie przeszkadza im, aby dalej się kochać!

"Mówcie do mnie Your Mud-jesty. Kolejny punkt na trasie naszej jordańskiej wycieczki - Morze Martwe. Błoto z tego morza to naturalny kosmetyk, pielęgnuje, koi, leczy dzięki bogactwu minerałów. Ktoś z Was próbował kąpieli błotnej?" - opisała zdjęcie Kasia.

Oczywiście nie trzeba było długo czekać, aby pod zdjęciem Instagram pękał w szwach od komentarzy. Jednym z bardziej rzucających się w oczy był komentarz od obserwatorki: "Shrek i Fiona". Nie zabrakło też pozytywnych wpisów:

"Kiedy ja tak leżałam w Morzu Martwym, nikt nie chciał mi podać gazety. A tak marzyłam o takim zdjęciu";

"Za dzieciaka się rzucaliśmy błotem i dlatego jestem taka piękna";

"Korzystałam z kąpieli w morzu ale od strony Izraela, wspaniałe uczucie" - twierdzą użytkownicy i użytkowniczki.

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski spędzili noc w nietypowym miejscu! Wybrali najdroższą opcję

Katarzyna Cichopek wyprawiła Kurzajewskiemu 50. urodziny. Zaproszono całą rodzinę, ale co z synami "Kurzaja"?

Internautka zakpiła z wieku Kurzajewskiego i Cichopek. Tak soczystej odpowiedzi ze strony dziennikarza się chyba nie spodziewała!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski szaleją w Jordanii. Na nagraniu brakuje jednego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy