Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski jednak rozdzieleni. A jeszcze niedawno było tak pięknie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski tydzień temu spędzali miło czas w Rzymie. Nie minęło kilka dni, a prezenter znów spakował walizki i wyruszył do Włoch, tym razem jednak bez ukochanej. Powód był jednak szczególny: pierwsze urodziny jego ukochanej wnuczki. Kasia w tym czasie też miała co robić.

Cichopek i Kurzajewski spędzają razem każdą wolną chwilę

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od czasu ujawnienia się jako para są niemal nierozłączni. Wprawdzie nie pracują już razem, gdyż oboje - podobnie jak pozostali prezenterzy "Pytania na śniadanie" - zostali zwolnieni, jednak starają się spędzać wspólnie każdą wolną chwilę.

Tydzień temu, kiedy pociechy gwiazdy "M jak miłość" były pod opieką ich taty, Marcina Hakiela, Cichopek i Kurzajewski udali się na krótki wypad do Rzymu. Stamtąd po raz pierwszy przeprowadzili wspólnie live’a na Instagramie, dzielnie odpowiadając na masę pytań ciekawskich internautów.

Reklama

Miniony weekend jednak para musiała spędzić oddzielnie...

Kurzajewski spakował walizki i wrócił do Włoch

Rok temu w życiu Macieja Kurzajewskiego sporo się działo, a jednym z ważniejszych wydarzeń były narodziny jego wnuczki. Syn prezentera, który został ojcem, na co dzień mieszka we Włoszech, zatem by zobaczyć się z wnuczką, Kurzajewski musiał wsiąść w samolot. Wówczas do Włoch zabrał Kasię, która także miała okazję poznać dziewczynkę.

Na jej pierwsze urodziny wybrał się jednak już w pojedynkę. Nie znaczy to jednak, że był z tego powodu nieszczęśliwy. Przeciwnie. Na zdjęciu, które zamieścił na Instargamie, pozuje uśmiechnięty i zapewne cieszył się, że może spędzić kilka dni w otoczeniu syna, synowej i wnuczki.

Kasia natomiast w tym czasie spędzała weekend z dziećmi. Na jej profilu instagramowym pojawiły się relacje ze spaceru z córką. Aktorka dzieli się opieką nad pociechami naprzemiennie i to właśnie jej teraz przypadł weekend z dziećmi. Zresztą, Marcin Hakiel w tym czasie przygotowywał się do występu w "Tańcu z gwiazdami", który miał swoją premierę w niedzielny wieczór. Myślicie, że Kasia też włączyła tv, by pooglądać męża w programie, który kiedyś tak mocno zmienił jej życie?

Zobacz też:

Kurzajewski w środku nocy zamieścił czarno-białe zdjęcie i przekazał takie wieści. Poruszenie na całą Polskę

Szokujące wieści z domu Cichopek. Wzrok fanów skupił się tylko na jednym. Tak źle jeszcze nie było

Wieści ws. Cichopek nadeszły w ostatniej chwili. Plotki krążyły już od jakiegoś czasu. A jednak

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy