Reklama
Reklama

Cichopek i Hakiel podzielili majątek! "Wszystko ułatwia fakt, że mieli oddzielne konta"

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przygotowują się do medialnego rozwodu. Para podzieliła już majątek. Okazuje się, że do rozstania sposobili się od... dwóch lat.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach wspólnego życia. Poinformowali o tym w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie. Nie zdradzili jednak, co było przyczyną takiej decyzji. Tabloidy natychmiast zaczęły dociekać, dlaczego na pozór szczęśliwi celebryci nagle zdecydowali się wszystko zakończyć. 

Cichopek i Hakiel się rozwodzą. Jaki był powód?

Nam udało się dowiedzieć, że Marcin był zwyczajnie zazdrosny o sukcesy żony. Jest ona bowiem nie tylko gwiazdą telewizji rządowej, ale i mediów społecznościowych, dzięki którym zarabia naprawdę niezłe pieniądze. Do tego prowadzi własną firmę biżuteryjną. Mniej przedsiębiorczy jest Marcin Hakiel, któremu po "Tańcu z gwiazdami" nie udało się zahaczyć w telewizji.

Pojawiły się również plotki, że w życiu prezenterki pojawił się nowy mężczyzna. Sama zainteresowana na razie nie komentuje tych doniesień.

Reklama

Cichopek i Hakiel podzielili majątek

Według najnowszych informacji Kasia Cichopek i Marcin Hakiel podzieli już majątek i dogadali się w sprawie opieki nad dziećmi - Helenka i Adaś zamieszkają z mamą. Oczywiście celebrytka nie będzie utrudniać byłemu partnerowi kontaktu z synem i córką.

Para posiada dwa mieszkania w Warszawie - ponad stumetrowy apartament wart 2 mln złotych, w którym zamieszka Cichopek z dziećmi, oraz 50-metrowe mieszkanie za prawie 700 tys. złotych w ekskluzywnej dzielnicy. Ta nieruchomość ma przypaść Hakielowi.

Samochodów nie trzeba dzielić, gdyż każdy posiada swój - tancerz ma volkswagena golfa za około 150 tys. złotych, a Kasia jeździ audi Q5 za ok. 300 tys. złotych.

Cichopek i Hakiel przygotowywali się do podziału majątku?

Jak się okazuje, rozstanie "Cichopki" planowali już od dwóch lat! W 2020 celebrytka założyła własną firmę biżuteryjną, dzięki której jest niezależna i nie musi polegać na mężu. Marcin Hakiel z kolei prowadzi własne szkoły tańca i planuje otworzyć kolejne placówki. Chce również organizować tam "taneczne urodziny".

Zobacz też:

Cichopek i Hakiel: kredyt we frankach wydrenował ich małżeństwo!

Z czego żyje Cichopek? Reklamuje wszystko: mleko, CPN, serek, biżuterię

W domu w Skolimowie dochodzi do awantur. Mieszkanka wyznała prawdę

Wróżka mówi, jakie były powody rozwodu Cichopków. To trwało od miesięcy

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy