Reklama
Reklama

Marcin Hakiel o kłamstwie i hipokryzji. Czyżby zdradził powód rozstania z Cichopek?!

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się. Na Instagramie opublikowali oświadczenie, w którym informują o rozwodzie i proszą o uszanowanie ich prywatności. Nie znamy powodów, przez które ich związek się rozpadł, żadna ze stron nie chce tego komentować. Teraz w mediach społecznościowych tancerz zamieścił dziwny wpis. Najpierw skomentował ostatnie doniesienia na temat syna, a później pisał o kłamstwach, szczerości i hipokryzji. Czyżby odnosił się do Kasi?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się. Para poinformowała o swojej decyzji za pomocą Instagrama, gdzie zamieścili oświadczenie. Niestety nie wyjaśnia ono przyczyn, które wpłynęły na rozpad ich związku. 

Miłość pomiędzy tą dwójką rodziła się na oczach widzów "Tańca z Gwiazdami". W wywiadach wielokrotnie podkreślali, że są dla siebie stworzeni i nie widzą świata poza sobą. Z czasem jednak można było dostrzec w ich wypowiedziach, że pojawiają się problemy, które negatywnie na nich wpływają. Kasia Cichopek mówiła w rozmowie z "Super Expressem", że nie mają dla siebie czasu, bo pochłaniają ich obowiązki zawodowe. Wspominała też o różnicach między nią i Hakielem, które początkowo były do przejścia, ale ostatnio powodowały kłótnie i konflikty. 

Reklama

W ostatnim czasie coraz więcej wpisów pojawia się na profilu Marcina Hakiela. Rozstanie bardzo wpłynęło na tancerza, a niektórzy nawet sugerują, że dzieje się z nim coś niepokojącego. 39-latek przeszedł ogromną metamorfozę - zmienił kolor włosów na blond i mocno schudł. Pojawiły się nawet podejrzenia, że być może układa sobie życie z inną kobietą, ale on stanowczo temu zaprzeczył. 

Wulgarne wpisy na koncie Adama Hakiela

Tancerz pokazuje się głównie w towarzystwie syna, Adama Hakiela. Często ćwiczą razem na siłowni i mają męskie wypady. Ponieważ w relacjach oznaczał jego profil, to wielu fanów zaczęło go obserwować. Okazało się, że znajduje się na nim m.in. relacja z koncertu Maty, w której pada sporo wulgaryzmów. Od razu pojawiło się pytanie, czy rodzice Adam wiedzą, czym zajmuje się w wolnym czasie. 

Marcin Hakiel broni syna i pisze o hipokryzji

Marcin Hakiel postanowił odnieść się do tych informacji i stanął w obronie syna: "Przeczytałem wczoraj "artykuł" o profilu mojego syna, podobno komuś coś na nim nie pasuje. Jeśli ktoś chce coś powiedzieć o moich dzieciach, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu...". 

Ciekawy jest natomiast drugi post, który pojawił się chwilę później. Nie do końca wiadomo, do kogo odnoszą się słowa tancerza, czy do "afery" z synem, czy może związku z Kasią Cichopek?

Jak myślicie, kogo miał na myśli Hakiel? 

Czytaj także: Kasia Cichopek musiała przejść operację! Pokazała "rozkrojoną" rękę po zabiegu!

***

Zobacz także:

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Ewa Bukowska: Zagadkowe zniknięcie byłej żony Marka Bukowskiego. Smutne, co się okazało!

Była żona Durczoka wyjawiła, dlaczego tyle lat milczała na temat Kamila Durczoka! "Cena za rozwód"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Adam Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy